Ana Sayfa SPOR Aziz Yıldırım TFF Başkanlığını Düşünmüyor

Aziz Yıldırım TFF Başkanlığını Düşünmüyor

TFF başkanlığı için adı geçenlerden birisi de Aziz Yıldırım, ancak Yıldırım aday olmayı düşünmüyor.

5
0
Paylaş

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı için çok farklı isimler konuşulmaya başlandı. Ancak bunların en büyüğü Aziz Yıldırım oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’na adaylığını koyacağı iddia edilen aziz Yıldırım’dan bir açıklama geldi. “

Sporun herhangi bir noktasında aktif olarak yer almayı düşünmüyorum diyerek tüm dedikodulara son veren Fenerbahçe Kulübü’nün eski başkanı Aziz Yıldırım Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçimlerinde aday olacağı iddialarını kesin bir dille yalanlamış oldu.”

Elde edilen verilere göre Aziz Yıldırım Türkiye federasyonu Başkanı olma gibi bir düşüncesi yok. Sosyal medyada sık sık “Türkiye Futbol Federasyonu için adının geçmesinden dolayı minnettar olduğunu söyleyen Aziz Yıldırım budur haberler ile kamuoyunu meşgul ettiğim için özür dilerim böyle bir makama layık görüldüğünü içinde herkese teşekkür ediyorum. Türk futbolunun devasa sorunlarının çözümü noktasında çözüm formülü olarak görünüyor olman beni mutlu etti.”

Aziz Yıldırım Türk sporunda aktif olarak görev almayı düşünmediğini söyledi. “Türk sporunda hayata geçirmeyi düşündüğüm çok sayıda projem ve hedefim olsa da artık bu organizasyon içinde yer almayı düşünmüyorum. 20 yıllık Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı’nın ardından herhangi bir sportif faaliyet içerisinde yer almayacağım. Sahip olmuş olduğum Fenerbahçeli kimliğim sayesinde Türk sporu için yapabileceğim tek görev vazgeçilmez sevdam olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tutkulu bir taraftarı olmak olacaktır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here