Ana Sayfa GÜNDEM Aziz Kocaoğlu Görev Devri Esnasında Talihsiz Olay

Aziz Kocaoğlu Görev Devri Esnasında Talihsiz Olay

Aziz Kocaoğlu Belediye devir işlemleri esnasında çok sinirlendi.

8
0
Paylaş

Aziz Kocaoğlu geçtiğimiz gün İzmir büyükşehir Belediye başkanlığı görevini devretmek için belediye binasına geldiğinde ünlü iş adamının Öztüre’ye oldukça kızdı.

Görevi devretme öncesinde makam odasında belediye personeli ve CHP’liler ile birlikte bir görüşme gerçekleştiren Kocaoğlu, burada vedalaşan Aziz Kocaoğlu misafirlerin ellerini tek tek sıktı. Bu esnada kollarını kavuşturarak duran ve oldukça soğuk tavırlarıyla dikkat çeken Nezih öztüre’yi gördü ve bir anda morali bozuldu. İkili arasında bir ara sohbet yaşandı. Kocaoğlu bu sohbetin ardından diğer misafirleri ile ilgilendi.

Aziz Kocaoğlu personeli ile birlikte el sıkışırken yüzü bir anda değişti ve oldukça sinirlendi. Öztüre gibi kollarını birleştirme işareti yaparak “bu işler para ile olmuyor bu işler kişilik işi kişilikle oluyor bu işler terbiyesiz” ifadelerini kullandı ve olayın büyümesiyle birlikte Aziz Kocaoğlu’nun yanındakiler devreye girerek eski başkanı sakinleştirdi.

Aziz Kocaoğlu daha sonra yeni başkan Soyer ile buluştu ve devir teslim töreni yaşandı. Öztüre’ün hareketine son derece kızan ve yanındakiler tarafından saat sakinleştirilen Kocaoğlu’nun moralin bozulduğu görüldü. Öztüre’nin böyle bir girişimde bulunmasının ana nedenleri arasında da seçim süresi boyunca Tunç Soyer’i desteklediği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here