İŞKUR Mart ayı dev personel alım ilanını yayımladı! 96 bin 860 personel alınacak! İŞKUR Mart ayı dev personel alım ilanını yayımladı! 96 bin 860 personel alınacak!

Sene başından bu yana pek çok kurum tarafından personel alımı ilanları yayınlandı. Zorlu ekonomik şartların oluştuğu ve vatandaşların geçim derdi içerisine düştüğü şu günlerde devlet garantili bir işte çalışarak aylık gelirini yükseltmek isteyen vatandaşlar, yayında olan ilanları yakın takibe alındı. 

Eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkan kurumlardan birisi olan Türk Kızılay’ı, yeni günde adaylar tarafından yakın takibe alındı. Söz konusu ilan kapsamında istihdam edilecek olan kişilerin proje bazlı görev alacaklarını ifade eden Türk Kızılay’ı, ilan detaylarını adaylarını kamuoyu ile paylaştı. 

TÜRK KIZILAY’INDAN YENİ PERSONEL ALIMI İLANI!

avrupa-birligi-tarafindan-finanse-edilen-yeni-proje-kapsaminda-141-personel-alimi-yapacak-son- (2)

Yardımları, destek projeleri ve diğer hizmetleri ile ülke sınırlarını aşan bir üne ve güvenilirliğe sahip olan Türk Kızılay’ı, yeni günde personel alımı ilanı ile gündeme geldi. Söz konusu yeni alım ilanında Avrupa Birliği tarafından FRIT 2 kapsamında finanse edilen, Dünya Bankası’nın Avrupa Birliği ve Türk makamları arasında aracılık etmiş olduğu “İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi” çerçevesinde 141 personelin istihdam edileceğini ifade eden Türk Kızılay’ı, ayrıntıları paylaştı. 

Yeni proje kapsamında GKSS ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliklerini arttırmayı hedefleyen Tük Kızılay’ı, istihdamın Türk Kızılay Derneği Toplum Temelli Göç Programları Koordinatörlüğü’nde gerçekleşeceğini ifade etti. Sözleşme süresinin 36 ay olduğuna işaret eden kurum, alım yapılacak olan şehirleri şu şekilde sıraladı:

  • Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep, İzmir, Kocaeli, Şanlıurfa, Konya. 

TÜRK KIZILAY’I PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Türk Kızılay’ı bünyesinde istihdam edilecek olan 141 personelden birisi olmak isteyen adayların başvuruları, 20 Ekim tarihine kadar kabul edilecektir. Kurum personel başvurularını https://toplummerkezi.kizilay.org.tr adresi üzerinden online olarak kabul edecektir.