Bir süredir olumsuz bir gidişata sahip olan ve her yeni günde gelişen diğer ek faktörler ile birlikte gündelik hayatı daha da işin içinden çıkılmaz bir hale sürükleyen ekonomi piyasaları, vatandaşların ceplerinin sıfırlanmasına sebep oldu. Gıdadan eğitime, emlaktan otomotive pek çok sektörde gözlenen yüksek oranlı zamlar sebebi ile temel ihtiyaçlarını karşılarken dahi tane hesabı yapmak durumunda kalan vatandaşlar, bu durum karşısında bütçe desteği için araştırmalara başladı. Vatandaşların yakın takibe aldıkları kurumların başında ise bankalar geldi. 

Döviz kurlarında ve altın piyasasında gözlenen yukarı yönlü hareketlerin ve diğer olumsuz gelişmelerin devamlılığı sebebi ile artan banka faizleri, bütçelerine destek arayışı içerisinde olan vatandaşları kapılardan geri çevirdi. Bu noktada devreye giren Garanti BBVA, yeni müşterileri için sıfır faizli bir nakit desteği kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 

GARANTİ BBVA’DAN FAİZSİZ NAKİT DESTEĞİ!

avantajli-nakit-destegi-icin-son-5-gun-garanti-bbva-acikladi-5-bin-tlye-kadar-faizsiz-odeme-ya (2)

Geliştirdiği kampanyalar ve sunduğu avantajlı kampanya hizmetleri sayesinde bankacılık sektöründe adından söz edilmesini sağlayan Garanti BBVA, artan nakit ihtiyaçları karşısında günden güne daha büyük bir geçim sıkıntısının içine düşen tüketiciler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında yeni müşterilerine seslenen banka, ayrıntıları paylaştı. 

Sıfır araç alacaklara müjdeler peş peşe geldi! Citroen o modellerde 260 bin TL indirim yaptı Sıfır araç alacaklara müjdeler peş peşe geldi! Citroen o modellerde 260 bin TL indirim yaptı

Garanti BBVA’nın ekim ayının başında duyurmuş olduğu yeni kampanyası kapsamında ilk kez Garanti BBVA kredi kartı kullanan tüm yeni müşterilere, sıfır faiz ve 6 ay vade karşılığında kullanabilecekleri 5 bin TL’lik nakit avans desteğinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

GARANTİ BBVA FAİZSİZ NAKİT DESTEĞİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Garanti BBVA’nın yeni kampanyasına başvuru yapabilmek için öncelikle bankanın mobil uygulaması üzerinden Garanti BBVA’lı olma sürecinin tamamlanması ve aynı uygulama üzerinden kart başvurusunun yapılması gerekmektedir. Kart başvurusunun onaylanmasının ardından ise uygulama içerisinde yer alan “başvurular” kısmından taksitli nakit avans kampanyasına başvuru yapılabilmektedir. Son başvuru tarihi ise 31 Ekim olarak belirlenmiştir.