Ana Sayfa GÜNDEM Asım Bayram Cinayeti Gün Yüzüne Çıktı

Asım Bayram Cinayeti Gün Yüzüne Çıktı

Asım Bayram cinayetinde şüpheli hareketleri olan eşi gözaltına alındı.

11
0
Paylaş

Antalya’da ormanlık alanda cesedi 8 parçaya bölerek toprağa gömülü şekilde bulunan Emlak zengini Asım Bayram cinayeti ile ilgili ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Dini nikâhlı eşi Ferluga K. İstanbul’da katıldığı televizyon programındaki şüpheli hallerinden sonra programın bitmesi ile birlikte gözaltına alındı. Şüphelilerden M.Ö.’nün Muratpaşa ilçesi Güvenlik Mahallesi 291 Sokak Orkide Apartmanı’nın giriş katındaki dairesinde ve de sizin de burada parçalandığı öğrenildi.

Polis Asım Bayram’ın kullandığı 07 GN 817 plakalı aracı bulmak için de çalışmalar başlattı. 25 Şubat günü Döşemealtı ilçesi ekşili aranan aracı gözaltındaki şüpheliler tarafından parçalara ayrılarak satıldığı bilgisine ulaştı. Polis sorgusuz süren bir kişinin vermiş olduğu bilgilere göre aracı arıyor.

Olayla ilgili gözaltına alınan şahıslar polis tarafından keşif yaptırıldı sorguları devam eden M.G. M.Ö. M.S. ve Ç.K.’nin Asım Bayram’ı öldürdükten sonra üzerindeki anahtarı aldıklarını itiraf etti. Bayram’ın Konyaaltı ilçesindeki evine gidip para ve değerli eşyalar aldıklarını söyleyen zanlılar büyük ihtimalle ev almak için yanında bulundurduğu 600 bin lirayı da aldı.

Polis olayla ilgili tekrardan soruşturma başlatırken sorgusu devam eden şahısların verecekleri bilgilere göre cinayet ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here