Artvin Evde Ek İş İlanları

Artvin ili Karadeniz bölgesinin en gözde illerinden biridir. Birçok turist tarafından yaz kış ziyaretçi çekmektedir. Turizm alanında gelişme kaydeden Artvin ili merkezde ve çevresinde ikamet eden kişiler için ek iş fırsatları ile doludur. Bu sebeple evinden çıkamayan kişiler evden çalışarak ek gelir elde etmek isterler. Artvin merkez ve yakın çevresinde evinden çalışarak birçok kişi ek gelir fırsatı elde etmektedir. Artvin’e özel yöresel ürünlerinin üretimini yapan firmalar aracılığı ile evde ek gelir olanakları mevcuttur. Artvin’de evde iş imkanı sağlayan sektörlerin iş olanakları;

 • Boncuk işi,
 • Yöresel ev yemekleri,
 • Yöresel ürün yapımı,
 • Yöresel ev yemekleri,
 • Paketleme işleri,
 • Fındık paketleme işi,
 • Fındık kırma işi,
 • Mandal paketleme işi ile ek iş fırsatları sağlanabilir.

Evde Ek İşi Kimler Yapabilir?

Evde ek iş veren firmalardan iş alabilmek için öncelikli iş için günlük veya haftalık zaman ayrılıp düzenli şekilde iş teslimi yapılmalıdır. Evde ek iş yapmak isteyen kişiler ev hanımı, öğrenci, emekli ve ek gelir isteyen herkesin yapabileceği basit işlerden oluşmaktadır. Evde iş yapmak isteyen kişiler öncelikle el becerilerine yatkın olması beklenir. Evde yapılacak işlerin türüne göre beceriler değişmekle birlikte, kişiler zamanla işlerinde ilerleyerek daha kısa sürede daha çok iş bitirebilir. Hemen herkesin yapacağı evde ek iş fırsatları ile ev ekonomisine katkıda bulunmak mümkündür.

Artvin Evde İş Veren Firmalar

Karadeniz’in en gözde illerinden birisi olan Artvin ilinde ve yakın çevresinde evlere iş veren fabrikalar vardır. Evde iş ilanlarını internet üzerinden takip ederek, eve iş veren firmalara ulaşılabilir. Bu firmalar kendi internet sitelerinde veya iş ilanı sitelerinde evde iş fırsatı sunabilirler. Bu sebeple kişiler kendilerine konum olarak yakın olan firmaların adreslerine bilgilerini göndererek de iş ilanı başvurusu yapabilirler. Firmalar daha önce tecrübesi olsun veya olmasın isteyen kişilere ev ek iş fırsatı sunmaktadır. Evde iş yaptıran firmaların sektörleri;

 • Bijuteri firmaları,
 • Gıda üretim firmaları,
 • Organizasyon firmaları,
 • Turizm firmaları,
 • Plastik ürün üretim firmaları,
 • Kuruyemiş firmaları,
 • Pazarlama firmaları,
 • Yöresel gıda pazarı satıcıları gibi kuruluşlar aracılığı ile evde ek gelir elde etmek isteyenlere iş imkanı sunulmaktadır.

Artvin Evde Ek İş Nasıl Yapılır?

Evde iş yapmak isteyen kişiler firmaların iş ilanlarını takip ederek iş imkanı bulabilirler. Evde iş yapmak isteyen kişiler öncelikle günün belli bir saatini işi için ayırması gereklidir. Zamanla işlerinde el becerisi kazanarak daha da hızlanıp birkaç firmadan iş alabilirler. Ek iş fırsatından yararlanmak isteyen kişiler önce yakın çevresine sonrada firmaların web sitesinden mail adreslerine konu ile ilgili bir istek yazabilirler.

Karadeniz bölgesi yılın her ayı doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistleri kendine çekmeyi başarmaktadır. Bu sebeple gelen yerli veya yabancı turistler yöreye özgü gıda veya hediyelik eşya arayışına girmektedir. Yöreye ait pazarlarda veya satış birimlerinde evde kişinin kendi yaptığı ürünlerin satışı gerçekleştirilebilir. Artvin bölgesinde bu şekilde geçimini sağlayan birçok kişi vardır.

Yörenin bir diğer özelliği ise fındık konusunda büyük üretim yerlerinin olmasıdır. Bu sebeple fındık kırma işi, fındık ayıklama işi ve fındık paketleme işi birçok kişi tarafından yapılmaktadır.

Artvin'de Evde Ek İş Ne Kazandırır?

Evde ek iş yaparak aylık aile ekonomisine katkı sağlamak mümkündür. Sadece katkı sağlamakla kalmayıp ekip kurarak ek iş fırsatları ile geçimini sağlayan kişiler vardır. Bu sebeple disiplinli ve sabırlı bir iş disiplinine sahip olunursa firmalardan uzun dönemli işler almak mümkün hale gelmektedir. Ek gelir elde etmek isteyenler içim firmalar tarafından evlere iş verilir. Evde ek iş yapmak isteyenler aylık ortalama 500 TL ile 1200 TL arasında para kazanabilir. Kazanılacak aylık miktar kişinin el becerisi ve aldığı için türüne göre değişebilir.

isbilgisi.com