Ana Sayfa DÜNYA Araplarda Paradan Başka Hiçbir Şey Yok

Araplarda Paradan Başka Hiçbir Şey Yok

Donald Trump Suudi Arabistan hakkında açıklamalar yaptı.”Onları koruyoruz bize para vermek zorundalar.”

9
0
Paylaş

Amerikan Başkanı Donald trump’tan son derece ilgi çeken bir açıklama geldi. Sadece birkaç ay önce Suudi Arabistan Kralı Salman’ın da beraber samimi fotoğraflar veren Donald Trump bugün ise yapmış olduğu açıklamada Suudi Arabistan’ın parası dışında hiçbir şeyin olmadığını söyledi. Amerika’nın ABD desteği olmadan Suudi Arabistan Kralı Salman’ın 2 hafta bir de iktidarda kalamayacağını söyledi. Donald Trump benzer bir açıklama daha yaparak parası dışında hiçbir şey olmayan Suudi Arabistan’a biz koruyoruz açıklamasını yaptı.

Onları Koruyoruz Bize Para Vermeleri Gerekiyor

Donald Trump dün gerçekleştirilen kabine toplantısında çok önemli açıklamalar yaptı. Beyaz Saray’ın resmi sayfasında yayınlanan haberlerde Suudi Arabistan’a yönelik çok farklı cümleler vardı. “Amerika’nın Ortadoğu’daki savaşlarda 7 trilyon dolar harcadığını söyleyen Donald Trump bunun büyük bir hata olduğunu söyledi. Suudi Arabistan bizim Suriye’de kalmamızı istiyorsa bize para ödemek zorunda açıklamalarını yaptı.”

Ülkesinin savunma harcamalarına çok fazla para harcadığını söyleyen Donald Trump savunmamız için harcadığımız para 5 milyar dolar savunma ve para giderleri ile alakalı güney Kore ve Suudi Arabistan örneğini veren Donald Trump biz Suudi Arabistan’ın koruyoruz. Onların da bize para vermeleri gerek ayrıca paradan başka hiçbir şeyleri yok.” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here