Ana Sayfa GÜNDEM Arap Emrah Gecekonduda Yakalandı

Arap Emrah Gecekonduda Yakalandı

Arap Emrah lakaplı suç makinesi gecekonduda yakalandı. Zanlının sorgusu devam ediyor.

3
0
Paylaş

İstanbul’da 4 farklı cinayetten aranan Arap Emrah lakaplı suç örgütü elebaşı Emrah S. düzenlenen operasyonla yakalandı. Emrah S. ve çetesi Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi önünde çatışma ile gündeme gelmeyi başarmıştı.

İstanbul Emniyeti organize suçlarla mücadele Şube Müdürlüğü ve Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ortaklaşa bir operasyon düzenledi. Aylardır hem fiziki hem de mobil olarak suç örgütü üyesini takip eden emniyet görevlileri suç örgütü üyesi elebaşı Emrah S. Yakaladı. Sabah saatlerinde kaldığı belirlenen adrese operasyon yapan emniyet görevlileri 4 ayrı cinayetten yaralama ayağına gibi suçlardan aranan şebeke elebaşının yakaladı.

2017 yılında Sultangazi’de çatışmaya katılan Emrah S. çetesi daha önce de 21 Eylül 2017’de Çağlayan İstanbul Adliyesi önünde çatışma yaşamıştı. Bu çatışmaların ardından emniyet operasyonlar düzenledi. Emrah S. grubundan yakalanan 13 kişi tutuklanmıştı.

Örgüt elebaşı ise bugün yapılan operasyonla tutuklandı. Sabah saatlerinde gözaltına alınan Emrah S. emniyetteki sorgusu devam ediyor. Bugün hakim karşısına çıkacak olan örgüt üyesi ve lideri Emrah S. adam yaralama adam öldürme ve daha farklı suçlardan hakim karşısına çıkacak.

Aylardır aranan Emrah S. 4 ayrı cinayetten yargılanacak. Emrah S. bugün tutuklanarak cezaevine gönderilmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here