Halsizlik şikayetiniz varsa bu haber sizin için! Bu karışım vücutta halsizlikten eser bırakmıyor Halsizlik şikayetiniz varsa bu haber sizin için! Bu karışım vücutta halsizlikten eser bırakmıyor

Piyasaya girdiği günden bu yana teknolojik cihazlar konusunda farkını ortaya koymayı başaran Apple, yeni dönemde de tüketiciler tarafından tercih edilmeye ve popülerliğini günden güne arttırmaya devam ediyor. Son olarak Eylül 2022 tarihinde iPhone 14 serisini ve diğer akıllı cihazlarını tanıtan Apple, yeni ürünleri ile de tüketicilerden geçer not almayı başardı. 

Teknoloji devi Apple, son dönemlerde yeni çalışmalarına ilişkin birtakım iddialar ile gündeme gelmeye ve rakiplerini tedirgin etmeye devam ediyor. Bu kapsamda gelecek sene iPhone 15 serisini tanıtacağı tahmin edilen şirketin, farklı projeler üzerinde de çalışmaya başladığı ileri sürüldü. 

“YENİ MONİTÖRLER ÜZERİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI!”

applein-2023-cihaz-tanitimina-iliskin-onemli-iddia-4-yeni-proje-uzerinde-calisiyor (2)

Bloomberg’te görev yapan Mark Gurman Apple’a ilişkin yeni bir haber yayınladı. Gurman tarafından aktarılan bilgilere göre Apple’ın başta Pro Display XDR’ın güncellenmiş sürümü olmak üzere birçok harici monitör üzerinde çalışmaya başladığı öğrenildi. 

Apple’ın yeni çalışmalarına ilişkin bilgiler vermeye devam eden Gurman, firmanın gelecek yılın başlarında M2 Max ve M2 Pro seçenekleri ile 16 inç ve 14 inç MacBook Pro ürünlerini de satışa çıkaracağını ileri sürdü. 

M2’YE İLİŞKİN ÖNEMLİ GELİŞMELER!

Apple’ın mevcut projelerine ilişkin birtakım bilgiler veren Mark Gurman, firmanın M2 Ultra çipe sahip olan yepyeni bir Mac Pro için test çalışmalarını sürdürdüğünü iddia etti. Gurman, ayrıca Apple’ın üst düzey bir yapılandırmadan vazgeçmiş olabileceğini de ekledi. 

Açıklamasının devamında MX Extreme çipli üst düzey modele de değinen Gurman, 48 çekirdeğe kadar CPU ve 152 çekirdeğe kadar da GPU’ya sahip olabileceğini ancak söz konusu yapılandırmanın üretim karmaşıkları ve de maliyet artışları sebebi ile rafa kaldırıldığına işaret etti. Bunun nedeni ise Apple’ın mevcut fiyatlandırılmasına bakıldığında Mac Pro M2 Extreme, herhangi bir yükseltme olmasa dahi 10 bin dolara mal olabileceği olarak gösterildi.