Ana Sayfa TEKNOLOJİ Apple’dan Yeni iPhone’lara Sürpriz Geliyor

Apple’dan Yeni iPhone’lara Sürpriz Geliyor

Apple Apple, Phone Xs ve XsMax için yeni bir renk seçeneği ekleyerek kullanıcılara bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

9
0
Paylaş

İPhone satışlarında düşüş anlamında sorunlar yaşadığı bilinen Apple, Phone Xs ve XsMax için yeni bir renk seçeneği daha ekleyerek yeni iPhone marka telefon alacaklara sürpriz yapacağını duyurdu. Apple bu sürpriz ile Samsung gibi birçok rakibinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Kırmızı Renkteki iPhoneXs ve XsMax’lar Satışa Sunulmadı

2018 modellerinde yalnızcaiPhoneXR’da kırmızı renk seçeneği sunan firma,iPhoneXs ve XsMax için kırmızı renkli Product(red) modellerini satışa sunmadığı biliniyor.Apple’ın kullanıcılarına yapacağı sürpriz için bu kırmızı rengin değiştirilecek olduğu söyleniyor.

Çin’deki düşen satış sayılarını düzeltmek isteyen Apple, bunun için Product(red) markası taşımayan kırmızı renkli iPhoneXs ve XsMax modellerini satışa sunmaya hazırlanıyor.2019 yılıiçerisinde satışa sunulacak olan bu modellerin satışlarının büyük derecede artırması bekleniyor. Apple, kırmızı renk seçeneği kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor ve talep görüyor. Çin’den sonra diğer bölgelere de geleceği söylenen kırmızı iPhoneXs ve iPhoneXsMax modelleri, şimdiden büyük merakla bekleniyor. iPhoneX’a da PRODUCT(RED) altında kırmızı renk sunmayan firma, yeni modeller öncesinde elinde bulunan stokları azaltmanın yolunu bulmuş gibi görünüyor. Geçen haftalarda Apple’ıniPhone X ile ilgili aldığı radikal kararı sızdıran teknoloji uzmanları, sunulacak olan yeni modelde mavi ve turuncu renk seçeneğine de yer verileceğini belirttiler. Apple’ın 2019 yılı içinde kendi kulak üstü kulaklıklarını satışa sunmaya hazırlandığı da duyulmuştu.