Ana Sayfa TEKNOLOJİ Apple Dev İndirim Yapacak

Apple Dev İndirim Yapacak

Apple dev indirime gitti. Türkiye'de de indirimler olacak.

16
0
Paylaş

ABD merkezli Apple Pazartesi günü Çin de iPhone modellerinin fiyatlarında ciddi bir indirime gitmişti. Ayrıca teknik servis fiyatlarında indirime giren Apple Türkiye’de de indirim için ilk adım atmaya başladı.

iPhone modellerinin yanında Çin’deki online mağazasında çok sayıda markasında ve ürünün de indirimler yapan Apple hem ürünlerinizi hem de teknik servis fiyatlarında ciddi indirimler yapmıştı. apple’ın resmi internet sitesinde de geçen haftaya oranla %5’e varan indirimler olduğu görülüyor.

Apple’ın CEO’su Tim Cook Türkiye başta olmak üzere çok sayıda ülkede ciddi indirimler yapacaklarını söylemişti. Fiyatlandırmalardaki indirimleri bizzat kendisi duyuran Tim Cook dolar karşısında değer kaybeden paralar ülkelere özel ekstra indirim çalışmaları olacağını duyurmuştu.

Apple dan gelen bu açıklamaların ardından çok sayıda kullanıcı yeni fiyatları merak ediyor. apple Türkiye’de de geçtiğimiz hafta indirim sinyalleri verilmişti. Teknik servis anlamında fiyatları düşen Apple ilk adımı da atmayı başardı. Şirkete yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Apple önümüzdeki günlerde iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods ve Mac modellerinde indirime gitmeye hazırlanıyor.

2018 yılının Ekim ayında Apple Türkiye’de yeni bir indirim daha yapmıştı. Türkiye için indirim kararı alan Apple çok sayıda ürününde ciddi indirimler gerçekleştirmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here