Ana Sayfa TEKNOLOJİ Apex Legends Durdurulamıyor

Apex Legends Durdurulamıyor

Apex Legends oyunu çıktıktan kısa bir süre sonra milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya başlamıştı. PUBG ve Fortnite artık zor durumda.

5
0
Paylaş

Kısa süre önce çıkan Apex Legends PUBG vefortnite’ı korkutmaya başladı yeni Battle Royal oyunu olan Apex Legends son dönemde çok sayıda oyuncunun ilgisini çekmeye başladı.

Ücretsiz olması ve PUBG ile fortnite karışımı bir oyun olması çok sayıda online oyun severi kendisine çekmek için yeterli oldu. Apex Legends ilk üç günde 1 milyon oyuncu ulaşarak yeni bir rekor kırmıştı. 1 haftada 25 milyon oyuncaya ulaştı.  Apex Legends için online olarak 2 milyon oyuncunun bu oyunda aktif bir şekilde yer aldığını söylemekte yarar var.

Apex Legends oyuna Twitch izlenmelerinde de ilk sıraya yerleşmeyi başardı. Artık fortnite ve pubg oynayan oyuncuların büyük bir kısmı Apex Legends oyununa geçerek Twitch üzerinden çok daha fazla izlenme almaya başladı.

Bu da insanların yavaş yavaş ilgisinin değiştiğini ve Apex Legends oyununun diğer oyunlara oranla çok daha popüler olduğunu gösteriyor. İlerleyen dönemde en çok oynanan Battle Royale oyunu unvanının Apex Legends’a geçmesi bekleniyor.

İŞLETİM SİSTEMİ 64-bit Windows 10

CPU: Intel i5 3570K or equivalent

RAM: 8GB

GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290

GPU RAM: 8GB

SABİT DİSK: Minimum 30 GB of free space

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here