Ana Sayfa TEKNOLOJİ Apex Legends Devleri Korkutuyor

Apex Legends Devleri Korkutuyor

Apex Legends Battle Royale devleri PUBG ve Fortnite’ı korkutmaya başladı. 25 milyondan fazla indirilen oyun popülerliğini arttırıyor.

11
0
Paylaş

Apex Legends sadece bir haftada 25 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başardı. Eş zamanlı olarak aktif bir şekilde 2 milyon kullanıcıya hizmet vermeye devam eden Apex Legends PUBG ve fortnite’ı ciddi anlamda korkutmaya başladı.

PUBG ve fortnite Battle Royale oyunlarının ağası olarak bilinse de Apex Legends tam anlamıyla bu iki oyunu tehdit etmeye devam ediyor. Ücretsiz olarak sunulmaya devam eden oyunu bir hafta içerisinde toplamda 25 milyon oyuncu indirdi. Ayrıca online bir şekilde 2 milyon oyuncunun aktif bir şekilde oyunu oynadığını ve yaklaşık 2 haftada aldığı mesafe ile PUBG ve Fortnite gibi oyunlara ciddi rakip olacağını gösterdi.

Apex Legends indirmesi tamamen ücretsiz olan bir oyun yapımcıları yeni karakterler ve siyahlar için kolları da sıvamaya başladı. Oyunun potansiyelin çok yüksek olması oyun yapımcılarının da harekete geçirdi silah ve karakterler özelleştirme ile oyun içi satın alma aktif bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Şu anda oyun içerisindeki silah ve karakterleri alabilmeniz için oyun parası olan Apex Coins satın almanız gerekiyor. Oyunun en fazla eleştirilen yanlarının başında da bu geliyor. Apex Legends oyun parasını alabilmeniz için oldukça yüksek rakamlara ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında oyun tam anlamıyla oyunculara istediğini veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here