Ana Sayfa TEKNOLOJİ Apex Legends 16 Bin Oyuncuyu Banladı

Apex Legends 16 Bin Oyuncuyu Banladı

Apex Legends 5 Şubat’tan bu yana toplam 16 bin oyuncuya hile nedeniyle ban attı.

8
0
Paylaş

Popüler Battle Royale oyunu olan Apex Legends kısa sürede zirveye yerleşti. Oyun 25 milyondan fazla kez indirme aldı. Apex Legends ilk 2 haftada sadece 16000 oyuncuya ban attı. Hile yaptığı gerekçesiyle 16.000 oyuncuya ban attı.

Oyunla ilgili gelen yeni bilgilere göre Apex Legends 5 Şubat tarihinden bu yana toplamda 16 binden oyuncusunu hile yaptıkları gerekçesiyle yasakladı. Önümüzdeki dönemde de Apex legends’ın çok sayıda kişiye hile nedeniyle oyuna giriş yasağı vereceği konuşuluyor. Hali hazırda Apex Legends hile kullananlar için bir şikayet aracı bulunmuyor. Oyunun daha yeni olması ve bu konudaki eksikliklerinin olması da hile yapan kişiler için oldukça büyük bir avantaj oyuncular ise kesinlikle afetlerin da bir şikayet butonu gelmesini istiyor. Oyuncular şikayet mekanizması konusunda oldukça talepkar yapılan açıklamaya göre ise oyun yapımcıları çok kısa süre içerisinde oyun içerisinde şikayet butonu getirecek.

Etkileşimi artırmak için oyunun ilk sezonu 1 Mart itibaren başlayacak. Onun yanında çok farklı etkinlikler yer alacak. Apex Legends özel çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar düzenlenecek. Ayrıca oyuncuların keyfini kaçırmaması ve oyuna daha iyi adapte olmaları içinde hile konusunda ekstra çalışmalar yapılacak. Hile için takip butonu ve hile destek butonu gibi yeni özellikler ile Apex Legends oyunu oyuncular için çok daha oynanabilir bir hal alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here