AÖF sınavları online mı yapılacak?: Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme 2 Mart'ta sona ermişti. Kayıt işlemlerinin bitmesiyle öğrenciler tarafından sınavların nasıl yapılacağı merak konusu oldu. AÖF sınavları online mı  olacak yoksa yüz yüze mi merak ediliyor. 

Anadolu Üniversitesi AÖF kayıt yenileme işlemleri 13 Şubat tarihinde başlamıştı. 2 Mart 2023 tarihinde ise sona erdi. Bunnu ardından öğrenciler sınavın nasıl yapılacağı konusunda araştırmalara başladı. Peki AÖF sınavı online mı olacak? Nasıl yapılacak?

AÖF BAHAR DÖNEMİNDE UZAKTAN EĞİTİM YAPACAK

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamaya göre bahar döneminde eğitime uzaktan devam edileceği açıklandı. Yapılan açıklamada ise şu cümleler kullanıldı;

Aşırı Sıcaklar alarma geçilmesine neden oldu! İSKİ o abonelikleri durdurdu Aşırı Sıcaklar alarma geçilmesine neden oldu! İSKİ o abonelikleri durdurdu

"Kahramanmaraş merkezli deprem afetinin ülke genelindeki etkileri nedeniyle üniversitemizde bahar yarıyılı uzaktan öğretim yoluyla tamamlanacaktır. Süreçle ilgili detaylar en kısa zamanda paylaşılacaktır." denildi. Peki AÖF sınav tarihleri ne zaman?

AÖF SINAV TARİHLERİ 

AÖF bahar döneminde sınav tarihleri açıklandı. Buna göre 15 ve 16 Nisan tarihlerinde ara sınavlar yapılacak. Dönem sonu sınavlar ise 27 ve 28 Mayıs tarihlerinde yapılacaktır. Yaz okulu sınavlarının da 29 Ağustos günü yapılacağı açıklanmıştır. Peki AÖF sınavları yüz yüze mi online mı olacak?

AÖF SINAVLARI ONLİNE MI OLACAK?

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremlerden etkilenen illerde okulların durumunda göre sınavların yapılış şekline karar verileceği açıklanmıştı. Fakat bu konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bu konu ile ilgili net bir açlıklama yapılır yapılmaz haber içeriğinde yer alacaktır. İşbilgisi haber sitemizi takip etmeyi unutmayın.