Yasak Elma dizisinin sevilen oyuncusu Eda Ece Atatürk'ü ziyaret etti. Ankara'ya gelerek Anıtkabir'e gelen ünlü oyuncu Eda Ece konuşması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Ankara'ya giderek Anıtkabir'e ziyarette bulunan Eda Ece deftere imza attığı sırada Atatürk'ü andığı bir konuşma yaparken gözyaşlarını tutamadı. 

ÖSYM 2023 DGS tercihlerini almaya başladı ÖSYM 2023 DGS tercihlerini almaya başladı

Sosyal medya hesabından duygulandığı o anları paylaşan Eda Ece paylaşımında "Böyle duygusal bir ay geçirirken Anıtkabir'de olmak çok iyi geldi. Ata'm bugün deftere sana yazı yazarken ellerim titredi, kelimelerime zor nokta koydum" ifadelerine yer verdi. 

EDA ECE ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ!

Kahramanmaraş merkezli depremde birçok ünlü isim seferber olurken o isimlerden birisi de Eda Ece olmuştu. Başarılı ve güzel oyuncu deprem bölgesi için birçok yardımda bulunurken Anıtkabir'e giderek Atatürk'ü ziyaret etti. Oldukça zor günlerden geçtiğini belirten Eda Ece yaşadığı olaylar nedeniyle gözyaşlarını tutmakta zorlanırken o anları İnstagram hesabından şu ifadelerle paylaştı;

"Bugün sizleri görmek çok güzeldi. Hastanede yatan çocukları ziyaret ettik. Yanınızda olduğumuzu hissettirmeye çalıştık, başka bir amacımız yok. Size bizi 6 yıldır izlediğiniz için gönül borcumuz var. Duygusal olarak o kadar yara aldım ki bu ay, ne yapsam az kalıyor sanki panik halim geçmiyor. Çekilen acılara empati yaptıkça huzur içinde yaşayamıyorum. Sırtım boynum gerçek anlamda büküldü. Sesim kısıldı. Hepinizin bildiği en sevdiğim şey olan mizah bile çaresiz, iyileştirmiyor. Sevgili Ata'mın huzuruna çıkınca bugün, bütün bu dolmuşlukla gözyaşlarımı tutamadım.

Böyle duygusal bir ay geçirirken Anıtkabir'de olmak çok iyi geldi. Ata'm bugün deftere sana yazı yazarken ellerim titredi, kelimelerime zor nokta koydum. Emanetine iyi bakıyor muyuz diye düşündüm. Bu güzel ülke için sana minnettarız. Emanetin olan Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşayacaktır, bizler buradayız. Huzur içinde uyu Atam...'' 

anitkabir-e-giden-oyuncu-eda-ece-konusma-15671569_6347_m

Gündemi yakından takip etmek için isbilgisi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız.