Bankaların 2021 yılı anında kredi kampanyaları SMS ile yapılan başvuruları kapsamaktadır. Bunun dışında bankalara mobil uygulama yoluyla yapılan başvurularda da anında kredi imkanı sunulmaktadır. Genellikle mesaj yoluyla yapılan kredi başvurularında mutlaka T.C. kimlik numarası istenirken, banka kredileri için gerekli bilgiler yalnızca kredi talebine geri dönüş yapıldıktan sonra tam olarak beklenir. Bu aşamanın ardından sizden istenmesi gerekiyorsa kefil ya da teminat talep edilebilir.

ING Bank Anında Kredi Kampanyası


ING Bank’tan anında kredi kampanyası kapsamında telefonunuzun mesajlar kısmına girip kredi yazıp T.C. kimlik numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak yazmanız gerekmektedir. Ardından 2205’e mesajı göndermelisiniz. Almak istediğiniz kredinin miktarı, kredi notunuza göre şekillenecektir. Bu kapsamda, alabileceğiniz en yüksek tutar 20.000 TL, en düşük tutar ise 1.000 TL olabilir. Bunun yanında krediniz için 2 ay ile 60 ay arasında vade talebinde bulunabilirsiniz. Kredi talebinizi belirtilen şekilde SMS yoluyla yapmanız halinde size 5 dakika içinde onay ya da ret cevabı gelecektir. Bu yanıt onay şeklinde ise ING Bank şubelerine davet edilirsiniz. Ardından şubede imzalayacağınız belgeler doğrultusunda sadece kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Bu şekilde kredi kullanımından ev hanımları ve öğrenciler de yararlanabilmektedir.

Denizbank Anında Kredi Kampanyası


Denizbank’tan anında kredi kapsamında yapılması gereken, SMS yoluyla başvurmaktır. Bu kapsamda telefonun mesaj bölümüne Kredim boşluk T.C. kimlik numarası yazılması gerekir. Ardından bu mesajı 3280’e göndererek Denizbank anında kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. krediniz onaylandığında, onaylanabilecek anında kredi miktarını ve kredi için istenen belgeleri öğrenmek için şubeye davet edilirsiniz. Kredi onayınız, mesajı gönderdiğiniz cep telefonuna, 5 dakika içerisinde gönderilir. Bu şekilde Denizbank’tan 65.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir. Bu kredide 1 aydan 60 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır. Bu tür detaylar kredi onayı geldikten sonra şubede görüşülür.

TEB Bankası Anında Kredi Kampanyası


TEB Bankası’ndan kredi kampanyası kapsamında SMS şeklinde yapılan başvurularda anında kredi imkanı sunulmaktadır. Bunun için yalnızca T.C. kimlik numaranızı yazıp 4466’ya mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Bu şekilde yapacağınız başvurularda size kredi kullanabileceğiniz maksimum tutar gönderilir. Başvuruyu yaptığınız cep telefonuna gönderilecek tutar, banka şubelerinde onaylanır. Kredinin en fazla alınabileceği tutar 15.000 TL olarak belirlenmiş, 3 aydan 60 aya kadar vade olanağı sağlanmıştır.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi Kampanyası


Yapı Kredi’den kredi almak için hızlı kredi imkanını kullanmak istiyorsanız, SMS başvurusunu tercih etmelisiniz. Mesaj bölümüne Bireysel yazıp T.C. kimlik numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak yazmalısınız. Ardından boşluktan sonra aylık gelirinizi yazıp 4411’e SMS göndermelisiniz. Bu banka, kredi için sorduğu aylık gelir ibaresinin belgelenmesini ister. Bu nedenle kredinizin onaylanması durumunda sizden aylık gelirinizi beyan eden belge mutlaka istenir. Belgenin yanınızda olmaması durumunda krediniz onaylanmaz ve tekrar başvuru yapmak zorunda kalırsınız. Bu da kredi notunuzun düşmesine neden olur. Bunun yanında gelir belgenizin, SMS olarak gönderdiğiniz değerden az bir miktarı göndermesi durumunda yalan beyan suçundan krediniz kesinlikle onaylanmaz.

Fibabanka Hızlı Kredi Kampanyası


Fibabanka’dan anında kredi almak için yapılması gereken SMS başvurusudur. SMS başvurusunda yalnızca T.C. kimlik numarası 3422’ye mesaj olarak gönderilmelidir. Burada kredi başvurunuzun en fazla kullanılabilecek limiti ve kullanım için gerekli evraklar, mesajı gönderdiğiniz cep telefonuna iletilir. Telefonunuza gelen onay mesajının ardından banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ziyaretiniz sırasında sizden gelir belgesi ve teminat istenebilir. Kredi notunuzun düşük olması halinde, anında kredi imkanından yararlanmak için sizden gelir belgesi istenecektir.


Kaynak: www.isbilgisi.com

ISBILGISI.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ... YASAL HAKLARIMIZ SAKLIDIR.