Anadolubank kredi faiz oranları tutara ve kredi türüne göre değişmektedir. 

Anadolubank Bireysel Kredi Faiz Oranı

Anadolubank bireysel kredi başvurusu için bankanın müşterisi olmak gereklidir. Banka müşterisi olan kişiler bankanın sunduğu avantajlı tekliflerden yararlanmaktadır. İhtiyaç kredisi ile müşteriler birçok nakit ihtiyacını karşılayabilir. Evlilik, okul, eşya veya eğitim gibi ihtiyaçların karşılanmasına yönelik krediler için kişiler bankaya bazı evraklar sunmalıdır. Gerekli evrakları tamamlayarak tüm koşulları yerine getiren müşterilerin sorunsuz şekilde aynı gün kredileri onaylanmaktadır. 

Anadolubank müşterisine özel 2020 yılı için tüm nakit ihtiyaçlarının karşılanması adına faiz oranlarını 1-24 ay vadede %1.18 olarak belirlemiştir. Aynı şekilde müşteriler 25 veya 60 ay vade seçeneklerinden yararlanırken faiz oranında bir değişiklik yaşanmamaktadır. Anadolubank müşterisine en uygun faiz oranlarını sunarak 60 aya varan vade seçenekleri ile %1.18 faiz oranı sunmaktadır.

Anadolubank Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Anadolubank taşıt kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyen Anadolubank müşterileri 0 km araç alımlarında çok uygun faiz oranlarından faydalanmaktadır. Bu sebeple 100.000 TL 0km araç kredisi için müşteriler %1.18 faiz oranından yararlanır. Aylık taksit tutarı 12 olarak belirlendiği düşünüldüğünde 9.120 TL taksit tutarı ile müşteriler taşıt alımlarını kolaylıkla yapabilmektedir. 18 yaşını doldurmuş ve banka ile herhangi bir icralık sorunu olmayan herkes kredi imkânlarından yararlanır. Bankaya yapılan taşıt kredisi başvuru kişinin kredi notuna ve temin ettiği evraklara bakılarak 1 gün içinde cevaplanabilmektedir. 

Anadolubank Konut Kredisi Faiz Oranı

Anadolubank konut kredisi fırsatları ile her bütçe ev sahibi olabilir. Krediler 120 aya varan vade seçenekleri ile geri ödenebilir. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş her birey banka ile icralık bir durumu olmadığı sürece istenen başvuru şartlarını yerine getirdiği zaman konut kredisi uygun faiz oranlarından yararlanabilir. Anadolubank kredi faiz oranları ile konut sahibi olmak isteyen kişiler kendi geri ödeme planlarını oluşturmaktadır. İnşaatı bitmiş ve iskânı alınmış her konut için Anadolubank ’tan konut kredisi alınabilir.

Anadolubank konut kredisi faiz oranı şu şekildedir:

•    3 ve 24 ay vade seçeneği ile %1.17.
•    25 ve 60 ay vade seçeneği ile %1.17.
•    61 ve 120 ay vade seçeneğinden yararlanmak isteyenler için %1.38 olarak belirlenmiştir.

Anadolubank Kredi Başvuru İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

Anadolubank kredi başvurusu için ilk aranan şart 18 yaşını doldurmuş olmaktadır. Anadolubank uygun faiz oranları ile kredi imkânlarından yararlanmak isteyen kişilerin bankaya temin etmesi gereken evraklar şu şekilde sıralanabilir:

•    Nüfus cüzdanı ve fotokopisi,
•    Gelir belgesi, maaş bordrosu,
•    Serbest meslek sahipleri için vergi levhası,
•    Serbest meslek sahipleri için son 2 yılın gelir bilgileri ve cari yılın mizanı,
•    Konut kredisi için tapu,
•    Taşıt kredisi için proforma fatura,
•    2.el araç alımlarında çekilen kredi için ruhsat ile başvurular her kredi türü için yapılabilir.

Anadolubank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler en yakın Anadolubank şubesini ziyaret edebilir. Krediler hakkında bilgiler internet ve mobil bankacılık tarafından sağlandıktan sonra kişiler kredi başvurusunu ister şubeden ister internet bankacılığından yapabilir. İnternet bankacılığından yapılan başvurulardan sonra bankanın gerekli gördüğü evraklar temin edilmelidir. 

Anadolubank kredi faiz oranları ile her bütçe konut, taşıt veya bireysel nakit ihtiyaçlarını karşılayarak uygun vade seçeneklerinden yararlanır. Anadolubank her kredi türü için müşterisinden ek belge talep etme hakkına da sahiptir. Bu sebeple kişiler uygun faiz oranlarından yararlanmak istediklerinde en yakın şube ve telefon bankacılığı üzerinden müşterisi hizmetleri ile iletişime geçebilir.