Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından olan Seren Serengil çok ciddi sağlık problemleri yaşıyor. Bir süre önce amaliyat olmadığı takdirde öleceğini açıklayan Seren Serengil geçtiğimiz aylarda mide ameliyatı olmuştu. Bu ameliyatın ardından ünlü isim 46 kiloya kadar düştü. Kilo vermeyi sürdüren Seren Serengil'in doktoru ünlü sunucunun vücudunun izin vermesini durumunda ameliyat olacağını açıklamıştı.

SON DARBEYİ ANNESİ VURDU!

Seren Serengil bu sağlık problemleri ile mücadele ederken bir darbe de annesi Nevin Serengil'den yedi. Nevin Serengil sosyal medya hesabından Gülben Ergen'in bir paylaşımını beğendi. Bunu gören Seren Serengil adeta çılgına döndü. Yıllardır Gülben Ergen ile kanlı bıçaklı oldukları herkesçe bilinen Seren Serengil annesinin bu yaptığını affetmedi.

Annesinin sosyal medya hesaplarının tamamını takipten çıkaran Seren Serengil ardından ise telefona sarıldı. Anne kız telefonda tartışmaya başlarken Seren Serengil'in annesine, “Ben burada canımla uğraşıyorum sen benim can düşmanlarıma beğeniler, gülücükler saçıyorsun. Sana ben daha ne diyeyim. Git Gülben kızınla ilgilen.” dediği öğrenildi.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ'DAN AYRILDI!

Öte yandan Seren Serengil tedavisi için hastaneye yatmaya hazırlanırken Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programına da veda etti. Sağlık sorunları nedeniyle programdan ayrılan Seren Serengil hastanede tedavi altına alındı.

isbilgisi.com