Altın Fiyatlarında Dalgalanma Sürüyor! Gün Ortası Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları!

Altın fiyatlarında meydana gelen dalgalanma son zamanlarda yatırımcıları ve vatandaşları heyecanlandırmaya devam ediyor. Gün ortası altın fiyatları da altının yatay seyirde devam ettiğini ve şimdilik sakin devam ettiğini gösteriyor.

GÜNDEM 03.07.2020 - 11:52 03.07.2020 - 11:52

Altın piyasasında yaşanan dalgalanma son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Altın fiyatlarında sürekli olarak yaşanan değişim yatırımcıların ve yeni yatırım yapmak isteyen kişilerin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Altının bugün piyasalara yatay seyirde başlaması bu süreçte piyasaların sakin olduğu sinyallerini verdi.

Dün kapanışa yakın altının ons fiyatında fark edilecek bir yükseliş yaşanmıştı. Bunun ardından altının ons fiyatında yaşanan yükseliş kısa süre sonra gram altını da etkiledi. Altının önceki kapanışa göre yüzde 0.4 oranında bir artış yaşadığı belirlenmişti.

Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Gün ortasında altının yatay seyri devam ediyor. Bir önceki kapanışa göre bir karşılaştırma yapıldığı zaman kapanış fiyatının üzerine çıkan gram altın 391.5 lira seviyelerinden işlem görüyor. Yine gün ortasında çeyrek altın 643 liradan satılırken, Cumhuriyet altını da 2.623 liradan satılmaya devam ediyor. Şimdilerde altının ons fiyatı bir önceki kapanışa göre karşılaştırma yapıldığı zaman 1.776 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Altın fiyatları düğün sezonunun açılması ile birlikte iç piyasalarda da vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından en çok araştırılan konulardan birisi haline geldi.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@