Altılı masa Cumhurbaşkanı adayı bugün açıklanacak mı? Türkiye'de milyonların merakla beklediği altılı masanın Cumhurbaşkanı adayında bugün sıcak gelişmelerin yaşanması bekleniyor. 2023 seçimlerine doğru girilen süreçte en çok merak edilen konuların başında gelen altılı masanın Cumhurbaşkanı adayı kim olacak sorusuna da yanıt bugün belli olması bekleniyor.

BUGÜN AÇIKLANIYOR

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti'den gelen açıklama sonrasında parti sözcüsü Kürşad Zorlu tarafından yapılan açıklamada da, "Dün milletvekillerimiz ve başkanlık divanı üyelerimizle bir görüşme gerçekleştirdi sayın genel başkanımız. Burada deprem konusunun yanı sıra. İyi Parti milletvekili grubu oy birliği ile tümüyle 2 Mart'taki 6'lı masa toplantısı için Meral Akşener'i tam olarak yetkilendirmiştir. Dün milletvekillerimiz ve başkanlık divanı üyelerimizle bir görüşme gerçekleştirdi sayın genel başkanımız. Burada deprem konusunun yanı sıra. İyi Parti milletvekili grubu oy birliği ile tümüyle 2 Mart'taki 6'lı masa toplantısı için Meral Akşener'i tam olarak yetkilendirmiştir" ifadelerini kullandı.

SAADET PARTİSİ EV SAHİPLİĞİNDE TOPLANILACAK!

Bu fiyat stok yaptırır! Finish Bulaşık Makinesi Tableti Hepsi 1 Arada 50'li 29.95 TL'ye en ucuz A101'de Bu fiyat stok yaptırır! Finish Bulaşık Makinesi Tableti Hepsi 1 Arada 50'li 29.95 TL'ye en ucuz A101'de

Türkiye'de bugün altılı masa toplantısı Saadet Partisi ev sahipliğinde toplanılarak gerçekleştirilecek iken toplantının da öğleden sonra başlaması bekleniyor.

ADAY BUGÜN BELLİ OLACAK, SONRA AÇIKLANACAK

Türkiye'de Millet İttifakı'nın bugün ki toplantısında Cumhurbaşkanı adayının masada görüşüleceği belirtilirken isimlerin de tartışılarak son kararın çıkması bekleniyor.