Ana Sayfa SPOR Alex Sosyal Medya Üzerinden Açıklama Yaptı

Alex Sosyal Medya Üzerinden Açıklama Yaptı

Alex De Souza sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakkında konuştu.

8
0
Paylaş

Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra ilk defa Ülker stadına gelen Alex de Souza duygu ve düşüncelerine sosyal medya hesabından paylaştı. Konya ile oynanan maçta tribünler de yer alan Brezilyalı yıldız oyuncu Aziz Yıldırım ve Aykut kocaman’a karşı herhangi bir kötü düşüncesinin olmadığını söyledi. “ikisi ile beraber geçirdiğimiz güzel günleri içimde tutuyorum. İçinde geçmişe dair negatif his ve kırıntılar kaldıysa da stada girer girmez bunların tamamından kurtuldum. Öncelikle Başkan Ali Koç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Brezilya’ya ya son derece mutlu bir şekilde geri dönüş yapıyorum. Adeta küçük bir çocuğa yeni bir top verilmiş gibi tüm Türk halkına da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”

Maçı izledikten sonra ülkesine geri dönen Alex de Souza tüm duygu ve düşüncelerine sosyal medya üzerinden paylaştı. Ayrılık hakkında herhangi bir kırgınlığının kalmadığını söyleyen Alex Türkiye’ye gelmiş olmaktan da son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

Ayrıca ara transfer döneminde Tolgay karşılığında Beşiktaş’a gitmeyi kabul etmeyen Şener özbayraklı da iyice gözden düştü. Şener’in sezon sonunda takımdan ayrılması beklenirken ayrıca savunma oyuncusunun Aralık ayından beri forma giymediği de söylemekte yarar var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here