Ana Sayfa SPOR Alex Fenerbahçe’ye ‘Evet’ Dedi

Alex Fenerbahçe’ye ‘Evet’ Dedi

Alex Fenerbahçe de antrenörlük görevine sıcak bakıyor. Son kararı ailesiyle beraber verecek.

5
0
Paylaş

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelmiş ve Fenerbahçe’nin maçını Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda takip etmişti. Fenerbahçe kulübü Alex de Souza ya menajerlik teklifinde bulunmuştu.

Alex ise bu tekliften dolayı son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Çok mutlu olan ve duygulanan efsane oyuncu ilk olarak yönetime teşekkür etti. Brezilyalı yıldız oyuncu ailesine danışmadan böyle bir kararı veremeyeceğini söyleyerek eşinin görüşünü aldıktan sonra Fenerbahçe Kulübü’ne bir cevap verecek. Alex futbol direktörlüğü görevinde efsane oyuncu takımla yönetim arasında köprü görevi görecek. Ayrıca Alex’in brezilya’da top koşturan ve potansiyeli olan genç oyuncuları da Fenerbahçe’ye rapor olarak vereceği öğrenildi.

Alex henüz bir karar vermese de çok büyük ihtimalle Fenerbahçe’nin teknik kadrosunda yer alacak. Fenerbahçe’nin Alex’e etmiş olduğu menajerlik teklifinde Alex oldukça kilit rol oynayacak. Bu tekliften son derece memnun kalan Brezilyalı yıldız oyuncu ailesiyle görüştükten sonra yanıt verecek.

Alex kısa süre önce Fenerbahçe’nin maçını izlemiş ve tribünlerde yer almıştı. Ailesiyle birlikte tekrardan Türkiye’ye gelmiş olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Alex de Souza bu ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da konuğu olmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here