Rusya- Ukrayna savaşının başladığı günden bu yana sık sık zam alan akaryakıt fiyatları, yüksek enflasyondan ötürü diğer alanlara yansıyan yüksek zamların altında ezilen araç sahibi tüketicileri oldukça zor bir duruma düşürdü. Bu durum çoğu zaman şahsi araçların park edilerek toplu taşıma araçlarına olan talebin artmasına neden olurken gün içerisinde mecburen kendi araçlarını kullanmak zorunda olan vatandaşlar için tam bir kabusa dönüştü. 

Akaryakıt harcamalarından kısamayacakları için farklı alanlardan tasarruf etmeye çalışan ancak hızla zamlanan ürünler ve hizmetler karşısında bu isteklerinde de başarılı olamayan tüketiciler büyük bir çıkmazın içerisine girmişlerken yılın son akaryakıt kampanyası Akbank tarafından duyuruldu. Banka, iş birliği yapmış olduğu akaryakıt istasyonu ile hazırladıkları yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

AKBANK’TAN AKARYAKIT KAMPANYASI!

Promosyonda rekor anlaşma geldi! O kişilere 35.950 TL promosyon ödemesi yapılacak Promosyonda rekor anlaşma geldi! O kişilere 35.950 TL promosyon ödemesi yapılacak

akbanktan-yilin-son-akaryakit-kampanyasi-250-tllik-harcamaniza-60-tl-hediye-edilecek (2)

Sektörün ileri gelen özel bankaları arasında yer alan Akbank, sene başından bu yana düzenlediği kampanyalar sayesinde tüketicilere büyük ölçüde destek oldu. Yılın son ayında da kampanyalar düzenlemeye devam eden banka, bu kapsamda Shell istasyonları ile anlaşmaya vardı. 

Shell ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında yeni bir akaryakıt kampanyası düzenlemiş olduğunu duyuran Akbank, 31 Aralık tarihine kadar Shell noktalarından 4 farklı günde 250 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapacak olan bireysel müşterilerine 60 TL, tüzel müşterilerine ise 50 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini bildirdi.

AKBANK AKARYAKIT KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Shell istasyonları ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında düzenlemiş olduğu yeni akaryakıt kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran özel banka Akbank, kampanyasının katılım detaylarını açıkladı. Tüzel müşterilerin SMS ile katılım sağlayabileceklerini belirten banka bunun için SHELL yazıp 4566’ya gönderilmesi gerektiğini bildirdi. Bireysel müşterilerin ise Juzdan uygulaması üzerinden katılım sağlamaları gerektiğini belirten banka, iki başvuru yönteminin de ilk akaryakıt harcamasından önce yapılması gerektiğini ifade etti.