Akbank'tan müşterilerine bayramda destek sağlamak amacıyla sıfır faizi 15.000 TL nakit avans imkanı oluşturuldu. Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan Akbank sıfır faizi ve 15.000 TL limitli avans sağlayacak. Bu sayede vatandaşlar bayramı rahat bir şekilde geçirebilecekler.

Bayram döneminin yaklaşmasıyla ve TL'nin değer kaybı yaşaması ile beraber Akbank tüketicileri büyük fırsat sundu. Akbank müşterisi olanların bayramı rahatlıkla atlatabilmeleri için sıfır faizli ve 15.000 TL'ye kadar nakit avans kampanyası oluşturdu. Bu konuda vatandaşa destek olan banka tüm müşterilerinin maddi yükünü azaltmış olacak. Akbank'tan sağlanan bu kampanya mobil platform üzerinden de rahatlıkla eleştirebilir hale getirildi. Müşteriler sıfır faizli ve 15.000 TL'ye kadar nakit avans imkanını elde edecekler. Kampanyanın detayları da açıklandı.

Kampanyanın Detayları Ve Koşulları Açıklandı

Akbank tarafından bayram öncesi tüketiciler için oluşturulan kampanya 13 Haziran tarihinden 14 Temmuz'a kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak için 15.000 TL nakit avans çeken müşteriler bu tutarı 6 ay vadeyle ödeme imkanını sağlayacak. Akbank mobil platformundan oluşturulan kampanya mevcut müşterilere sağlandığı gibi Akbank Axess ve Wings kart başvurusu yapan yeni müşteriler içinde uygun olacak. Yeni müşterilerin kampanyadan yararlanabilmesi için 25 Ağustos 2023 tarihine kadar kredinin onaylanması gerekiyor.

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Akbank bayram öncesi bayram müjdesi olarak vatandaşa verdiği 15.000 TL destek ödemesine dair tüm detaylar araştırılmaya başlandı. Banka vatandaşlarımız refah seviyesine ulaşabilmesi için elini taşın altına koydu.