Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmeler sebebi ile bir süredir giderek pahalılaşan gündelik hayat şartları, vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarının artmasına sebep oldu. Temel gıda ürünlerine ve diğer hizmet ürünlerine gelen yüksek oranlı zamlar ile birlikte sabit maaşları ile geçinmekte sıkıntıya düşen ve buna bağlı olarak da borç yükü artan vatandaşlar, bütçelerini ferahlatabilmek adına hummalı bir destek arayışı içerisine girdi. 

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinden bu yana katlanarak artan nakit ihtiyaçlarına karşı çok çeşitli kampanyalar ile tüketicilerin bütçelerine destek vermeye çalışan kurumların başında gelen bankalar, yüksek faiz politikaları sebebi ile popülerliklerini yitirmeye başladı. Bu noktada devreye giren Akbank, 30 Kasım tarihine kadar başvurulara açık olan yeni destek kampanyasını kamuoyu ile paylaştı. 

AKBANK’TAN SIFIR FAİZLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI!

akbanktan-devrim-niteliginde-kampanya-30-kasima-kadar-faizler-yuzde-0a-indi-mobil-uygulamayi-i (2)

Sektörün en gelişmiş isimlerinden birisi olan ve her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de mevcut müşterileri ile potansiyel müşterileri için birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren Akbank, duyurduğu son kampanyası ile gündeme bomba gibi düştü. Nakit sıkışıklığı içerisinde olan potansiyel müşterilerine seslenen Akbank, kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

Akbank’ın resmi internet sitesinden duyurulmuş olan yeni kampanya ile yeni müşterilere 10 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans desteğinin verileceği bildirildi. Söz konusu yeni kampanyası kapsamında faydalanılabilecek olan azami vade sayısını 6 ay olarak belirten banka, mevcut müşterilerinin bu kampanyadan yararlanamayacaklarına dikkat çekti.

AKBANK FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASININ AYRINTILARI

Akbank tarafından geliştirilen ve üst limiti 10 bin TL olarak belirlenmiş olan sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyası, nakde olan ihtiyaçları hat safhalara ulaşan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Banka, potansiyel müşterilerinin kampanyaya nasıl başvuru yapabileceklerine ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Akbank sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, bankanın mobil uygulamasını indirmeleri gerektiğini belirtti. Mobil uygulama üzerinden ilk kez Akbanklı olma sürecinin tamamlanmasının ardından uygulamanın “başvurular” kısmından kredi kartı başvurusu yapılması gerektiğini ifade eden banka, kredi kartı başvurusunun onaylanmasının ardından yine aynı kanal üzerinden taksitli nakit avans kampanyasına başvuru yapılabileceğini bildirdi.