Sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olan ve bu başarısına da kurulduğu günden bu yana tüketici lehine geliştirdiği kampanyalar ve hizmetler sayesinde ulaşan Akbank, yeni dönemde de vatandaşların yanların yer almaya devam ediyor. Birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde tüketicilere nakit desteğinin yanı sıra alışveriş destekleri de sunuyor. 

Sene başından bu yana ekonomik anlamda desteğe ihtiyacı olan mevcut müşterileri ve potansiyel müşterileri için arka arkaya kampanyalar düzenleyen Akbank, yeni bir kampanya daha geliştirdiğini bildirdi. Söz konusu kampanyası kapsamında sene sonuna kadar ilk kez Akbank müşterisi olacak olan yeni müşterilerine alışveriş desteği vereceğini belirten banka, kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

AKBANK’TAN ÖDEME ERTELEYEN ALIŞVERİŞ KAMPANYASI!

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

akbanktan-dev-alisveris-kampanyasi-simdi-5-bin-tl-harca-2-ay-sonra-faizsiz-olarak-geri-ode-son (2)

Müşteri sayısını arttırma hedefi halen devam eden özel banka Akbank, bu kapsamda yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. 31 Aralık tarihine kadar ilk kez Axess kart başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan tüm yeni müşterilerine alışveriş desteği sunacağını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda potansiyel müşterilerine seslenen Akbank, ilk kez Axess kart kullanacak olan tüketicilerin 5 bin TL’ye kadar olan harcamalarını faizsiz olarak 2 ay sonra geri ödemeye başlayabileceklerini bildirdi. 

AKBANK ALIŞVERİŞ KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Akbank tarafından duyurulmuş olan yeni alışveriş kampanyası kapsamında 5 bin TL’lik harcamasını faizsiz olarak 2 ay erteleme fırsatını yakalamak isteyen tüketicilerin, Akbank’ın mobil uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri gerekmektedir. 

Katılım gerektirmeyen kampanyadan yararlanabilmek için tek yapılması gereken mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olmak ve uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından Axess kart başvurusunu tamamlamaktadır. Kart başvurusunun onaylanmasının ardından ertelemeye elverişli olan tüm harcamalar, tek tık ile ertelenebilecektir.