Akbank son zamanlardan en sık kredi kampanyası düzenleyen bankalardan birisi oldu. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen, küçük ya da büyük fark etmeksizin bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilere Akbank’tan beklenen açıklama geldi. Akbank uzun süredir faizler üzerinde çalışıyordu. Bu çalışmalar sonuç verdi ve banka ihtiyaç kredisi faiz oranlarını geri çektiğini açıkladı.

AKBANK FAİZ İNDİRİMİYLE VATANDAŞI SIRAYA DİZDİ!

Akbank bir süredir konut faiz oranları ile de çok fazla konuşuluyordu. Bunun üzerine ihtiyaç kredi faizlerini de yeniden değerlendirdi. Piyasada en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranlarını açıkladığını duyurdu. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranını aylık bazda yüzde 1.47 seviyelerine kadar çekti. Bunun üzerine şimdiden çeşitli ihtiyaçları için nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşın sıraya girmesine neden oldu.

OTURDUĞUNUZ YERDEN KEFİL ve ŞART OLMADAN ANINDA KREDİ!

4-4

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında açıklamada bulundu. Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan vatandaşın evde oturduğu yerden kredi çekebileceği belirlendi. Sadece internet ya da online bankacılık üzerinden değil aynı zamanda SMS ile kredi başvurusunda da anında onay veriliyor. Üstelik müşteriden banka bir kefil ya da belge istemeden değerlendirme yaptığını açıkladı.

İhtiyaç kredisi çeken vatandaşların ekonomik sebeplerde dolayı 3 ay boyunca ödeme erteleme imkanı da bulunuyor. Kolay kredi veren banka, şartları bu kadar esnetmişken aynı zamanda ödeme erteleme imkanı ile vatandaşı şimdiden oldukça heyecanlandırdı.

Başvurunun mesaj yoluyla yapılmasının ardından aylık faiz tutarı 1.47 olarak açıklandı. 70 bin liraya kadar nakit ihtiyaçları karşılayacak olan banka 36 ay vadeli olarak ödeme yapabiliyor. SMS ile başvuru yapabilmek için kredi talebi, kimlik numarası ile 4425’e mesaj göndermeleri gerekiyor.