Enpara kredi başvurusu koşulları ve şartları; Enpara 15.000 TL'ye kadar gelir belgesi beyan etmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.
Akbank'ın 15 bin TL'ye kadar sunmuş olduğu kredi başvurusu ve koşulları; vatandaşın en çok tercih ettiği bankalardan birisi olan Akbank salgın döneminin ikinci dalgası ile birlikte nakdi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla gidere bilmenize yardımcı olacak uygun faizler ile kredi sunmaktadır. Sunmuş olduğu kredi de gelir belgesi talep etmemektedir. Aradıkları en önemli kriter kredi notunun 1200'den yüksek olması. 60 ay vade fırsatı ile 15.000 TL'ye kadar kredi sunmaktadır. Akbank'ın kendi müşterisi iseniz mobil uygulamamız üzerinden başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Akbank'ın bakmış oldu en önemli kriteri kredi puanımızın 1200 ün üzerinde olmasıdır. 


Gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?


Gelir belgesiz kredi başvurularında online bir şekilde sağlanmaktadır ve şubeye bile gitmeden anında krediniz hesabınıza aktarılmaktadır. Bu krediler için 3 ay sonra ödeme fırsatı da sunulmaktadır. 60 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Bankanın belirtmiş olduğu kriterleri sağlayan herkes bu kredi fırsatlarından yararlanabilmektedir. Öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Kredi notunuzun 1200'ün üzerinde olması gerekmektedir. Mobil uygulama üzerinden dijital bankacılık üzerinden anında başvuru sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kimlik belgenizle de şubelere giderek de işlem gerçekleştirebilirsiniz.  Daha detaylı bilgi alabilmek için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.