Son dönemlerde ekonomik şartların giderek zorlu hale gelmesi ile vatandaşların nakit ihtiyacı da arttı. Bununla birlikte bankalar da nakit ihtiyacı duyan vatandaşlara yönelik çeşitli fırsat ürünleri, krediler, taksitli nakit avans gibi ürün ve hizmetler sunmaya başladı. Bu kapsamda Akbank da şubesiz kredi imkanı ile nakit ihtiyaçların hızlı ve kolayca giderilebilmesi için harekete geçti.

Akbank, müşterilerine sunduğu Direkt Kredi ürününde avantajlı faiz oranları sunuyor. Bu krediden yararlanmak isteyen Akbank müşterileri, şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank’ın şubesiz olarak sunduğu Direkt Kredi imkanından yararlanmak isteyenler ne yapmalı? İşte detaylar…

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

AKBANK’TAN ŞUBESİZ KREDİ FIRSATI

akbank-subesi-kredi-kampanyasinda-200-bin-tl-dusuk-faizli-kredi-firsatini-sundu (2)

Akbank, nakit ihtiyacı olanlar için ihtiyaç kredisini şubeye gerek kalmadan sunuyor. Akbank Mobil uygulaması üzerinden yapılabilen kredi başvurularının onaylanması ile birlikte Akbank müşterileri ihtiyaç duydukları krediye anında ulaşabiliyor. Müşteriler Akbank Mobil’e giriş yaptıktan sonra telefonunu sallayarak ne kadar kredi kullanabilecekleri öğrenebiliyor ve bununla birlikte Direkt Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank, Direkt Kredi ile 200 bin TL’ye kadar krediyi 7/24 belgesiz, imzasız ve saniyeler içinde müşterilerinin hesabına gönderiyor.

AKBANK DİREKT KREDİ BAŞVURULARI

Akbank’ın sunmuş olduğu Direkt Kredi’den yararlanmak isteyenler Akbank İnternet üzerinden veya Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbank Direkt Kredi formunu doldurarak veya Akbank Telefon Şubesi üzerinden başvuruda bulunabiliyor. Peki Akbank Direkt Kredi kampanyasında faiz oranları ve ödeme tabloları nasıl hesaplanıyor?

DİREKT KREDİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Akbank’ın şubesiz olarak sunduğu kredi fırsatı olan Akbank Direkt Kredi’den yararlanmak isteyenler, belirtilen yollardan başvuruda bulunarak 200 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Bu kredi fırsatında örnek olarak sigortalı 100 bin TL tutarda ve 24 ay vadede aylık taksit tutarı 5 bin 583,56 TL olarak hesaplanıyor. Bu örnek kredi tablosunda faiz oranı yüzde 1,99 ve efektif yıllık faiz oranı da yüzde 35,0798 olarak hesaplanıyor. Bu krediden yararlananlar müşteriler, toplamda 134 bin 555,53 TL geri ödeme gerçekleştiriyor.