Uzun süredir özel bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Akbank, senelerdir hem tüketicilerin hem de yatırımcıların ihtiyaç duydukları alanlara özel destek kampanyaları geliştirmeye devam ediyor. Hem uygun ödeme planına sahip olan finansman kampanyaları hem de hemen hemen her alana ilişkin düzenlediği kart kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Akbank, 2022 yılının zorlu ekonomik şartları karşısında da sıklık ile elini taşın altına koydu. 
Geçtiğimiz seneden bu yana zorlu ekonomik şartlara karşı çetin bir mücadele içerisinde olan tüketiciler için birçok farklı kategori altında oldukça ayrıcalıklı kampanyalar düzenleyen Akbank, bir kampanya daha geliştirerek mevcut müşterilerini heyecanlandırdı. Yaklaşmakta olan yılbaşına özel yeni bir çekiliş kampanyası düzenlediğini duyuran Akbank, yeni kampanyasına ilişkin detayları paylaştı. 

AKBANK YILBAŞI ÇEKİLİŞİ KAMPANYASI ARALIK 2022

akbank-musterilerinin-dikkatine-apple-urunleri-elektrikli-scooter-ve-oyun-konsolu-hediye-edile (2)

Bankacılık sektörünün öne çıkan isimlerinden birisi olan Akbank, yeni dönemde de rakiplerine karşı bir adım önde durmayı başarıyor. SMS kredileri, yüksek limitli diğer ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri ve kart kampanyaları aracılığı ile tüketicilerin bütçelerine destek verme gayreti devam eden Akbank, bir yeni kampanya daha düzenlediğini bildirdi. Söz konusu kampanyasının mevcut müşterilerini kapsadığını belirten banka, detayları paylaştı.

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan duyuruya göre mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılan tüm müşterilere bir adet çekiliş hakkı, otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilere ek çekiliş hakkı ve ay sonuna kadar QR kod ile ATM’den para çeken müşterilere bir çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkı verileceği bilgileri kaydedildi. Kampanya kapsamında dağıtılacak hediyeler ise şu şekilde sıralandı:

  • iPhone 13: 5 kişiye
  • Apple Watch: 5 kişi
  • Elektrikli scooter: 5 kişi
  • PlayStation: 5 kişi
  •  GoPro: 5 jkişi

AKBANK YILBAŞI ÇEKİLİŞİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Kampanyaya Akbank Mobil üzerinden katılım sağlanması gerektiğini belirten Akbank, son katılım tarihinin 31 Aralık olduğunu ifade etti. Banka, ticari müşterilerin kampanyaya katılım sağlayamayacaklarını belirtti.