Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

Türkiye’nin en büyük bankalarından Akbank, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Acil nakit arayan ve harcamalarında yüksek tutarlı kredi fırsatlarını kullanmak isteyenler Akbank’ın faizsiz kredi fırsatından yararlanabilecek. Akbank müşterileri, kredi kartı başvurularında 10 bin TL’ye kadar yüzde 0 faizli taksitli avansını 6 ay vadeli olarak kullanabilecek.

Özellikle yılın son aylarında çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kredi arayanlara müjdeli haberler geldi. Acil ihtiyaçlarını yüzde 0 faizli kredi ile karşılamak isteyenler, Akbank’tan kredi kartı başvurusunda bulunmaya başladı. Akbank resmi web sitesi üzerindeki duyuruya göre Akbank mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olanlara 10 bin TL’ye kadar yüzde 0 faizli taksitli avans verilecek.

Akbank Sıfır Faizli 10 Bin TL Duyurusu 

akbank-mobil-uygulamadan-basvurana-faizsiz-10-bin-tl-kredi

Bu kampanyadan hemen yararlanmak isteyen vatandaşlar mobilden Akbank’lı olduklarında kredi kartı başvurusu yapabiliyor. Faizsiz 10 bin TL taksitli avans almak için son başvuru tarihi 30 Kasım 2022 olarak açıklandı. Bu tarihe kadar Akbank mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyip müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayanlar bu fırsattan yararlanabilecekler. Bu tarihler arasında Akbanklı olanlar, ilk kez Axess veya Wings kredi kartına başvurmaları durumunda 15.12.2022 tarihine kadar başvurusu onaylandığında taksitli avans kullanabilecek. 

Akbank Taksitli Avans Kampanyası Koşulları 

Akbank resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre kredi kartına 10 bin TL taksitli avans tanımlanan müşteriler 31.12.2022 tarihine kadar bu fırsattan yararlanabilecek. Kampanya katılımcılarının 10 bin TL’ye kadar 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli yüzde 0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacak. 

Akbank’ın 10 bin TL’ye kadar 6 ay vadeli yüzde 0 faizli taksitli avans kredisinden sadece ilke kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilecek. 30 Kasım tarihine kadar devam eden başvurular Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları üzerinden yapılabilecek.