24 Şubat tarihinde Ukrayna sınırlarını ihlal ederek resmen bir savaş başlatan Rus ordusu, o gün itibari ile tüm ekonomik dengelerin değişmesine sebep oldu. Savaş halinde olan iki ülkenin emtia varlıklarının değer kazanması başta ülkemiz gibi gelişimini sürdüren ülkeleri olmak üzere tüm dünya ülkelerini etkiledi. Gıdadan birçok farklı alana kadar yaşanan değişimler, akaryakıt zamları ile birlikte tarihe geçti. 

Senelerdir 100 dolarlık kritik seviyenin altından işlem gören brent petrolün savaşın etkisi ile birlikte tarihi seviyelere ulaşması, ülkemizde satışa sunulan akaryakıt ürünlerine yüksek oranlarda zam yapılmasına yol açtı. Savaşın başladığı günden bu yana brent petrolün bir yükselen bir azalan grafiklerinin etkisi ile birlikte güncellenen akaryakıt fiyatları, diğer sektörlerden gelen zamlar karşısında masrafları artan araç sahibi tüketicileri oldukça büyük bir geçim derdinin içerisine doğru sürükledi. 

Aylardır yükselen akaryakıt fiyatlarına karşı bir mücadele içerisinde olan araç sahipleri her ne kadar son günlerde arka arkaya yapılan indirim açıklamaları ile bir nebze olsun sevinmiş olsa da geçim dertlerinin halen devam ediyor olması bütçe desteğine ihtiyaç duyulmasına sebep oldu. Bu noktada devreye giren Akbank mevcut müşterilerini rahatlatabilmek amacı ile yeni bir iş birliğine imza attığını ve iş birliği sonucunda da yeni bir akaryakıt indirimi kampanyası geliştirdiğini duyurdu.

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

AKBANK’TAN AKARYAKIT İNDİRİMİ DUYURUSU!

akbank-karti-olan-arac-sahipleri-dikkat-250-tllik-akaryakit-harcamaniza-60-tllik-indirim-yansi (2)

Akbank, yükselen akaryakıt fiyatlarından dert yanan mevcut müşterileri için Shell ile bir iş birliği yaptığını bildirdi. Yeni iş birliği kapsamında akaryakıt indirimi tanımlanacağını belirten banka, ayrıntıları paylaştı. 

Akbank kampanyaya SMS ile katılan ve 4 farklı günde 250 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapan müşterilerine 50 TL, aynı harcamayı yapan ancak kampanyaya Juzdan uygulaması üzerinden katılan müşterilerine ise 60 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini bildirdi. 

AKBANK AKARYAKIT KAMPANYASI SMS BAŞVURUSU

Akbank’ın mevcut kampanyasına SMS ile katılabilmek için SHELL yazılarak 4566’ya kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.