Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

Bankaların gözde bankacılık hizmetlerinden biri olan alışveriş kampanyaları, son zamanlarda artan yaşam maliyetlerine karşı vatandaşların bana seçerken dikkat ettiği hususlar arasında yer almaya başladı. Bu nedenle özellikle kampanyaları ile birbirleriyle daima yarış içerisinde olan bankalar, daha iyi bir kampanya gerçekleştirebilmek için sektörel iş birliklerini genişletti. O bankalardan biri olan Akbank, yeni bir kampanya daha başlattı.

Hem bireysel hem de ticari banka müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sağlayabilmek adına sık sık kampanyalar gerçekleştiren bankalardan biri olan Akbank, yeni kampanyasının iş birliğini Shell isimli akaryakıt istasyonu ile gerçekleştirdi. Yeni kampanyası kapsamında katılımı zorunlu tutan Akbank, kampanya şartlarını sağlayan banka müşterilerine TL değerinde Chip-Para hediye edeceğini duyurdu. 

AKBANK İLE SHELL CHİP-PARA HEDİYE EDİYOR 

akbank-ile-shell-el-ele-verdi-kampanyanin-krali-geldi-akaryakit-alisverislerinde-60-tl-birden-

Kampanyaları kapsamında her geçen gün avantajlarını artıran Akbank, yeni kampanyasına ilişkin iş birliği yaptığı Shell ile ortak bir metin yayınladı. Shell’in resmi web sitesinde de yer alan bu metne göre, 16 Kasım 2022 tarihi ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Akbanklıların Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına, Juzdan’dan kampanyaya katılarak 60 TL Chip-Para kazanacağını belirtti. Öte yandan Akbank, SMS ile kampanyaya katılanlara 50 TL Chip-Para hediye edeceğini bildirdi. 

Kampanyada kazanılan ödülleri 8 Ocak 2023 tarihine kadar kampanyaya katılan Shell istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımında kullandırtacak olan Akbank, kampanyaya katılımı ilk harcamadan önce zorunlu tuttu. Öte yandan Akbank, kampanyaya nasıl katılım sağlanabileceğini de açıkladı. 

AKBANK İLE SHELL KAMPANYASINA İKİ TÜRLÜ KATILIM SAĞLANABİLİYOR 

Kampanyaya iki ayrı yöntem ile katılmaya izin veren Akbank ile Shell, ilk yöntem olan Juzdan için mobil uygulamaya işaret etti. Kampanyaya Juzdan’dan katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin “Hemen Katıl” butonuna tıklamasının yeterli olduğunu bildiren Akbank, SMS ile kampanyaya katılımlar için ise, şu duyuruyu paylaştı:

“Kampanyaya SMS üzerinden katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “SHELL” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir. Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilirler.”