Bir süredir nakit sıkıntısı ile boğuşan ve alım güçleri dip seviyelerde olan tüketiciler, sene sonu gelmeden nakde olan ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına özellikle bankalardan gelen kampanya haberlerini yakından takip etmeye başladı. Bu kapsamda hem özel bankalardan hem de kamu bankalarından birçok farklı kategori altında düzenlenen yeni kampanya haberleri gelirken tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına hevesli olan bankalardan birisi, Akbank oldu. 

Düzenlediği kampanyalar, tüketiciyi önde tutan kaliteli hizmet anlayışı ve diğer özellikler sayesinde sektörde ses getiren gelişmiş bankalardan birisi olmayı başaran Akbank, vatandaşların sene boyunca çektikleri nakit sıkıntısını, sene sonunda bir nebze olsun giderebilmek adına iki yeni nakit kampanyası düzenlediğini duyurdu. Banka, yalnızca yeni müşterilerini kapsayan nakit desteği kampanyalarına ilişkin detayları paylaştı. 

AKBANK’TAN 10 BİN TL’YE KADAR FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASI!

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

akbank-bombayi-patlatti-faizsiz-12-ay-vadeli-ihtiyac-krediniz-aninda-hesabinizda-acele-edin

Senenin tamamlanmasına sayılı günler kala müşteri sayısını artırabilmek adına son bir hamle daha yapan özel banka Akbank, bu kapsamda yeni müşterileri için bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyası aracılığı ile potansiyel müşterilerine faizsiz nakit hizmeti garantisi veren banka, detayları paylaştı. 

Akbank tarafından duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre mobil uygulamayı indirerek ilk kez Akbanklı olan ve ilgili uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kategorisinden Axess veya Wings kart başvurusu yapan tüm yeni müşterilere, taksitli nakit avans hizmetinin sunulacağı bilgisi kaydedildi. Banka kart başvurusu 23 Ocak tarihine kadar onaylanan yeni müşterilerine, 10 bin TL’ye kadar faizsiz ve 6 ay vade avantajları ile nakit desteği sunacağını bildirdi.

AKBANK’TAN 10 BİN TL’YE KADAR FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Yeni müşterileri için bir nakit desteği kampanyası daha düzenleyen Akbank, söz konusu kampanyası kapsamında 10 bin TL’ye kadar faizsiz ve 12 ay vade avantajları ile kredi hizmeti sunacağını bildirdi. Banka ilgili kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin, 13 Ocak tarihine kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olmaları gerektiğini bildirdi.