Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank, müşterilerine ve ilk kez müşterisi olacaklara sunduğu kampanyalarına devam ediyor. Bu kapsamda daha önce sayısız avantajlı fırsatlarını duyuran Akbank, bu kez de yakınlarını Akbank’a getiren müşterilerine kazandıran kampanyasını duyurdu.

Akbank, yakınlarını müşterilere özel davet kodu ile Akbank’a getirenlere her bir yakını için 200 TL ve toplamda 1.000 TL chip para hediye ediyor. Akbank’ın sunmuş olduğu söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenler, kampanya şart ve detaylarını araştırıyor. Peki Akbank’ın kampanyasında kazanmak isteyenler ne yapmalı? İşte detaylar…

AKBANK’TAN “DAVET ET KAZAN” KAMPANYASI

akbank-31-ekime-kadar-1000-tl-hediye-kampanyasini-baslatti (2)

Türkiye’nin en büyük ve en köklü bankaları arasında yer alan ve daha önce sayısız kampanyasını sunan Akbank, “Davet Et Kazan” kampanyasını da duyurdu. Akbank, bu kampanya kapsamında, kendileri için özel olarak oluşturulan davet kodları ile yakınlarını Mobil üzerinden Akbanklı olmaya davet eden müşterilerine chip para hediye ediyor. Müşteriler, davet kodu ile Akbank’a gelen her bir yakını için 200 TL, toplamda en fazla 5 yakını için de 1.000 TL chip para hediyesi kazanabiliyor. Ayrıca kod ile Akbank’a gelen yeni müşteriler de kendilerine özel kod oluşturarak başka yakınlarını davet edip kazanabiliyor.

DAVET ET KAZAN KAMPANYASI KATILIM YOLLARI

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Akbank’ın “Davet Et Kazan” programında Akbank müşterileri, kendileri için özel olarak oluşturulacak davet kodlarını yakınları ile paylaşmaları ve yakınlarının da bu kod üzerinden Akbanklı olmaları durumunda hediyeden yararlanabiliyor. Müşteriler, söz konusu kampanya kapsamında özel kodlarını istedikleri kadar kişi ile paylaşabiliyor. Kampanya dahilinde kazanılan chip para hediyeleri, kampanyadaki müşterilerin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yükleniyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyadan yararlanmak isteyen Akbank müşterilerinin kod oluşturabilmeleri için mevcutta Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı olması gerekiyor. Henüz kartı olmayanlar ve kampanyaya katılarak kod oluşturmak isteyen müşteriler, yeni kart edindikten bir gün sonra kampanya kodu oluşturabiliyor. Akbank’ın Davet Et Kazan kampanyası, 31 Ekim 2022’ye kadar devam ediyor.