Son dakika açıklama geldi. Son zamanlarda akaryakıt fiyatlarına gelen zamların ardından vatandaş oldukça endişelendi ancak Petrol Ofisi sevindirici bir haber verdi. Artık herkes aracını gönül rahatlığıyla kullanabilecek ve akaryakıt ödemelerinde önemli bir indirim yapılacak. İşte, petrol ofisinin kampanyasına dair tüm detaylar.

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Yeni Kampanya İle Araç Sahipleri İndirim Kazanıyor

Petrol Ofisi son yıllarda akaryakıt sektöründe en çok tercih edilen firma olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Resmi internet sitesi üzerinden açıklamış olduğu kampanyada Petrol Ofisi Axess Kart sahiplerine Axess ile işbirliği yaparak önemli bir kampanya oluşturdu. Bu kampanya kapsamında ticari araç kullanıcıları için geçerli indirim oluşturuldu. Kampanya kapsamında LPG motorin benzin alan müşterilere 250 TL ve üzeri dört akaryakıt otogaz alışverişinde 60 TL para iadesi yapılacak.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli?

Petrol Ofisi tarafından Axess işbirliği ile düzenlenen kampanya 16 Mayıs 2023 tarihinde başladı. 30 Haziran 2023 tarihine kadar sürüyor. Axess üyesi olan Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli bu kampanya ile asıl kart sahiplerinin kayıt yaptırması şartı bulunuyor. Yüzden uygulamasını kullanan müşteriler anında katılmak için hemen katıl butonuna tıklayıp Akbank'ta kayıtlı cep telefon numaralarından “PO” yazıp 45 66'ya SMS gönderdiklerinde kayıt işlemleri tamamlanıyor. Araç sahipleri bu sayede önemli bir indirim kazanıyor ve rahat bir nefes alıyor. Petrol ofisi tarafından düzenlenen bu kampanya ile fazla tasarruf etmek mümkün olacak. Hem bireysel hem de ticari araç kullanıcıları bu fırsattan yararlanabilecekler. Kayıt işlemleri hemen gerçekleştirilmelidir.