Akaryakıt alacaklar dikkat! O banka kartı olan herkese 60 TL indirim yapılıyor: Akaryakıt alacakların dikkatine. O banka kartı bulunan herkese 60 TL'lik indirim yapılacak. Bu fırsattan yararlanmak isteyen vatandaşlar için İşbilgisi haber sitesi olarak akaryakıt kampanyalarını araştırdık. Buna göre TEB akaryakıt alışverişlerinde 60 TL indirim yapacağını internte sitesi üzerinden duyurdu. Peki bu kampanyanın detayları neler?

AKARYAKIT KAMPANYASININ DETAYLARI

TEB Bireysel Kredi Kartı olan herkes 16 Şubat 2023 tarihi ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yaparak bu kampanyadan yararlanabilir.

Buna göre SMS ile kampanyaya katılarak 50 TL indirim kazanacak ayrıca CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 60 TL indirim kazanma fırsatı elde edeceklerdir. 

Söz konusu tarihler arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında TEB Bonus Kredi Kartlarınızla 4 defa 250 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ise 5 Nisan 2023 ve 5 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapacağınız 5. Harcamanızda indirim kazanacak ve bu indirim kartınıza 10 Mayıs 2023 tarihinde yansıtılacaktır. 

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

KAMPANYAYA NASIL KATILIRIM?

TEB'in sunmuş olduğu bu kampanyaya katılmak için ilk harcama yapılmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden KATIL butonuna basmanız gerekmektedir. Bunun dışında bir de OPET yazıp 4616’ya SMS göndererek de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.