Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Koronavirüse Yakalandı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un COVİD-19 testi pozitif çıktı. Bakan Selçuk sağlık durumu hakkındaki bilgiyi kendi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un son sağlık durumu nasıl?

GÜNDEM 17.11.2020 - 17:20 17.11.2020 - 17:20

Türkiye'de koronavirüs yayılmaya devam ediyor. Daga önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu koronavirüse yakalanmış ve gördüğü tedavi sonucunda iyileşmişti. Şimdi ise bir başka bakanın koronavirüse yakalandığı açıklandı.

BAKAN SELÇUK KORONAVİRÜSE YAKALANDI!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüse yakalandığı bildirildi. Bakan Selçuk bu gelişmeyi kamuoyuna kendisi duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Bakan Selçuk, “COVİD-19 testim pozitif çıkmıştır. Çok şükür genel sağlık durumum gayet iyidir. Tedavim evde devam ediyor. Dualarınızı beklerim ve tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim.” dedi.

Koronavirüs salgınının oldukça yaygınlaşmaya başlaması neticesinde toplumun her kesimine hastalık yayılıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un koronavirüs testinin pozitif çıkması ile toplum bir defa daha bu hastalıkla yüzleşmiş oldu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk koronavirüs sürecinde etkin şekilde görev yapan bakanlar arasındaydı. Özellikle salgının ekonomik tedbirlerinin yönetilmesinde önemli kararların altına imza atmıştı. Devlet tarafından yapılan desteklemelerin çoğu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un yönetimde vatandaşlara iletiliyor.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@