Acil Paraya İhtiyacı Olanlara Müjde! Akbank 50 Bin Lira Hızlı Kredi Veriyor! Hızlı Para Başvuru ve Şartları!

Acil paraya ihtiyacı olanlar için Akbank müşterilerine destek vereceğini açıkladı. 50 bin liraya kadar olan ihtiyaçları için hızlı para desteği vereceğini açıkladı. İşte destek ve başvuru şartları!

KREDİ 24.06.2020 - 17:34 24.06.2020 - 17:34

Pandemi sürecinde ve ekonomik daralmanın yaşandığı son dönemlerde bankalar çeşitli kredi ihtiyaçları ile birlikte destek vermeye devam ediyor. Kamu bankalarının açıklamış oldukları kredi paketlerinin yanı sıra özel bankalarda hazırladıkları yeni kampanyalar ve kolaylıklar sayesinde vatandaşların kredi ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyorlar.

Hızlı para desteği ile acil paraya ve desteğe ihtiyacı olan vatandaşlar için Akbank yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Bir Akbank ürünü olan Axess kullanıcılar için acil nakit ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılamaları için imkan tanınacak. Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için evraksız, belgesiz ve ekstra masrafa ihtiyaç duymadan ihtiyaçları karşılanabilecek.

Akbank 50000 TL Hızlı Para Başvuru Şartları

Axess kullanıcısı olanlar için sunulan yeni hizmet sonrasında şubeye gitmeden hızlı bir şekilde ihtiyaçlar için gerekli desteğin verileceği ifade edildi. 12 aya varan vadelerle birlikte yeniden eşit taksitlerle geri ödenebilir.

Hızlı para avantajından faydalanmak isteyenler için Akbank Mobil ve İnternet şubesi üzerinden müşteri numarası ve kimlik numarası ile giriş yapılabilecek. Kredi kartı olanlar için bilgilerinizle de giriş yapabilirsiniz. Şifresi olmayanlar ya da şifresini unutanlar için de ‘şifre al’ seçeneği ile birlikte şifrelerini yeniden alabilirler.

Başvuru yapanlar ve onaylananlar için ihtiyaçlarına göre en yakın Akbank ATM’sinden paralarını çekebilirler.

Akbank Telefon şubesi üzerinden de başvuru yapılabilir. Axess mobil ve internet şubesi üzerinden kart işlemleri ile birlikte Hızlı Para menüsü içerisinden kredi kullanılabilir.

isbilgisi.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@