Ana Sayfa GÜNDEM Açıktaki İki Teknede Yangın Çıktı

Açıktaki İki Teknede Yangın Çıktı

Açıktaki 2 tekne yandı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına hemen müdahale etti.

62
0
Paylaş

Bebek sahilinde iskeleye bağlı olan 2 tekne sabah saatlerinde yandı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri 2 tekneye anında müdahale etti. Yangın sonrasında her iki teknede kullanılamaz hale geldi.

Haliç’te Saat 5 sıralarında Alibeyköy sahilinde halatla bağlı olan iki tekne nedeni belli olmayan bir sebeple yanmaya başladı. Cafe olarak kullanılan teknenin yandığını gören güvenlik görevlisi İtfaiye ve polise haber verdi. Teknedeki yangın kısa süre içerisinde büyüyerek hemen yanında bulunan tekniğe sıçradı olay yerine gelen itfaiye ekipleri 5 metre açıkta bulunan iki tekneye müdahale etti ve yangını söndürdü.

İtfaiyenin hızlı müdahalesi ile birlikte yangın söndürüldü. Tekneler kullanılamaz hale geldi teknelere soğutma çalışması yapıldı olayla alakalı ölü ya da yaralı yok. Her iki teknede kullanılamaz hale gelirken olay yerine gelen polis incelemelerde bulundu.

Polis olay yerindeki incelemelerin ardından soruşturma başlatırken itfaiye ekipleri de yangının neden çıktığını araştırıyor. bölgedeki kamera kayıtları incelenerek yangının kendiliğinden çıktığını mı yoksa bir konuda kundaklama olup olmadığını tespit edecek. Haliç’te bir tekme de çıkan hemen yanında bulunan tekneye sıçramış ve 2 tekne dakikalar içerisinde kullanılamaz hale gelmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here