Ünlü sanatçı Selda Bağcan'ın bir süre önce kendi giyimine dair yaptığı açıklamaların etkisi devam ediyor. Selda Bağcan Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda kendisini sol muhafazakar olarak tanımladığını ve açık giyinmeyi sevmediğini, ayıp gördüğünü söylemişti. Bu sözler üzerine sanat dünyasında büyük tartışmalar yaşanmaya başlandı.

SELDA BAĞCAN'IN GİYİMLE ALAKALI SÖZLERİ YENİDEN GÜNDEME GELDİ!

Selda Bağcan'ın kendisi hakkında söylediği sözleri genel anlamda yorumlayan bazı sanatçılar özellikle sosyal medya hesapları aracılığı ile tavırlarını ortaya koydular. Açık giyinenlerin ayrıştırılmasını doğru bulmadıklarını ifade eden sanatçılar bu açıklamanın Selda Bağcan'a yakışmadığını söylediler.

FATMA GİRİK'TEN SELDA BAĞCAN'A CEVAP!

Türkiye'de hemen hemen herkesin bir fikir ortaya koyduğu polemiğin ateşinin söndüğü bu günlerde ise Türk sinemasının usta isemi Fatma Girik yaptıpı bir açıklamayla biten tartışmaları yeniden alevlendirdi. Fatma Girik konuya dair, “Ben hayatta, insanların açın halinden anlamamasını, üçkağıtçılığı, yalanı dolanı ayıplarım. Kimsenin bikinisini türbanını ayıplamam.” dedi.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ!

Fatma Girik'in bu açıklamasının ardından yeniden başlayan polemik yine çok konuşulan konular arasına girdi. Fatma Girik'in açıklamasına destek veren çok sayıda sosyal medya kullanıcısı bu yönde düşüncelerini ifade ettiler. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Selda Bağcan'ın kendisi hakkında söylediği bir sözün farklı yerlere çekildiğini belirttiler.

isbilgisi.com