6'lı Masa yarın 5 lideri ile bir araya gelecek: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün yaptığı açıklama ile 6'lı Masa'dan ayrıldı. Ayrılış sebebiyle birlikte kamuoyuna açıkladı. Bunun ardından 6'lı Masa'da yalnızca 5 lider kaldı. 6'lı Masa yarın 5 lider ile toplantı yapacağını açıkladı. 6'lı Ması'nın bu durumda 5'li Masa olarak çalışmalarına devam etmesi bekleniyor. Yarın Millet İttifakı genel başkanları bir araya  gelecek. 

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER 6'LI MASA'DAN AYRILDI

İYİ Parit Genel Başkanı Meral Akşenir'in 6'lı Masa'dan ayrılması ile masada yalnızca 5 lider kaldı. Millet İttifakı liderleri yarın bir araya geleceğini açıkladı. 

MİLLET İTTİFAKI 5 LİDERİ YARIN BİR ARAYA GELİYOR

Saadet Partisi Genel Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan toplandı yarın saat 17.00'de yapılacak. CHP, Saadet, DEVA, Gelecek ve Demokrat Parti liderleri yarın bir araya geleceklerini açıkladılar.

A101'de ürünlerde flaş indirim! A101'de ürünlerde flaş indirim!

Toplantı gerçekleşmeden önce Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise süreç ile ilgili açıklama yaptı. Karamollaoğlu; "Bizler milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız. Aynı inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz" şeklinde ifadeler kullandı.