Ana Sayfa GÜNDEM 60 Kişilik Çete İçin Operasyon Başlatıldı

60 Kişilik Çete İçin Operasyon Başlatıldı

Kayseri de haklarında yakalama kararı olan 60 kişiye baskın yapıldı.

6
0
Paylaş

Kayseri’de haklarında arama ve yakalama kararı çıkan 60 kişiyi yakalamak için operasyon düzenlendi. elde edilen bilgiye göre Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ince operasyon düzenlendi.

Yapılan operasyonlarda 60 kişinin yakalanmasına yönelik baskında çok sayıda eve baskın yapıldı. asayiş Şube Müdürlüğü 60 adrese Eş Zamanlı Operasyon düzenledi ve yakalanan şahıslar gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolünden geçirildi ve ardından emniyete götürüldü. yapılan çalışmalarda toplamda 30 kişi gözaltına alınırken ekiplerin gözaltılara devam edeceği öğrenildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği sabah erken saatlerinde farklı suçlardan yakalama ve kesinleşmiş hapis cezası bulunan 60 kişiye yönelik operasyon düzenledi. yapılan operasyonlarda çok sayıda kişi gözaltına alındı. adli tıpta sağlık kontrolünden geçirilen şahıslar emniyete götürüldü ve burada adliyeye sevk edilecek.

İlerleyen günlerde operasyonların devam edeceği ve aranan 60 kişiden 30 kişinin halen daha yakalanamadı ve bu kişilerin yakalanması için çalışmaların devam edeceği vurgulandı. gözaltına alınan şahıslar adli tıp kontrolünün ardından mahkemeye sevk edilecek ve birçoğu tutuklanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here