6 Ay Geri Ödemesiz, Yüzde 0,37 Faizli Kredi Fırsatı! Halkbank'tan 60 Ay Vadeli 125.000 TL Kredi Kampanyası!

Türkiye'de vatandaşların nakit ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla bankalar kredi kampanyalarına devam ediyorlar. Özellikle son dönemde kamu bankalarının çok uygun kredi kampanyaları vatandaşların nakit problemlerine çare oluyor. Bu bankalardan birisi de Halkbank oldu. Koronavirüs sürecinde uygun maliyetli kredilerle müşterilerinin yüzünü güldüren Halkbank yeni bir kredi kampanyası ile bankalar arasında en düşük faizli krediyi müşterilerinin kullanımına sundu. Esnaflara yönelik olan bu kredi kam

KREDİ 02.11.2020 - 22:18 02.11.2020 - 22:18

Türkiye'de vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını bankaların temine ttikleri kredilşerle karşılamayı sürdürüyorlar. Bu süreçte kamu bankaları diğer özel bankalardan daha düşük maliyetli kredi imkanı sunması nedeniyle vatandaşların güvenini daha çok kazandılar. Bu güvenin karşılığını vermek isteyen bankalar da özel şartlarda kredi kampanyaları ile müşterilerine büyük sürprizler yapmaya başladılar.

Son dönemlerin en çok kredi talebi alan bankası olan Halkbank yeni kredi kampanyasını duyurdu. Buna göre esnaf müşteriler için aylık yüzde 0,37 faizli kredi kampanyası düzenlendi. Bu düşük faiz oranı ile müşteriler 25.000 TL, 150.000 TL, 175.000 TL ve 225.000 TL kredi kullanabiliyorlar. Oldukça yoğun talep gören bu kredi kampanyasının şartları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Kimler esnaf kredisinden yararlanabilir?

HALKBANK'TAN DÜŞÜK FAİZLİ ESNAF KREDİSİ KAMPANYASI!

Halkbank tarafından düzenlenen esnaf kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 25.000 TL, 125.000 TL, 150.000 TL, 175.000 TL ve 225.000 TL kredi kullanabiliyorlar. Müşterilere bu kredilerde aylık yüzde 0,37 faiz oranı uygulanıyor. Esnaf müşteriler bu kredinin geri ödemesini 3 veya 6 aylık periyotlarda yapıyorlar. 60 ay vadeli olan bu kredi ile müşterilere 6 ay geri ödemesiz dönem imkanı da tanınıyor.

HALKBANK ESNAF KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Halkbank'tan esnaflar için düzenlediği kredikampanyasının başvuru şartları şunlar:

-Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na üye olmak

-Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Müdürlüğü'ne kayıtlı olmak

-En az 3 aylık faaliyet süresini tamamlamış olmak

-İşyerinin veya ikametgahının bulunduğu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olmak

-Medeni hakları kullanmaya ehliyetli olmak

Kredi haberlerini anlık olarak takip etmek isterseniz:

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@