5 dakikada tam şarj olan o telefon tanıtıldı: Cep telefonu almak isteyenlere güzel haber. Çin merkezli telefon markası Xiaomi 300W'lik şarj teknolojisine sahip telefonunu tanıttı. Hızlı şarj özelliği isteyen tüketiciler için kaçırılmaz bir fırsat olan bu teknoloji ile yalnızca 5 dakikada yüzde 100 şarj edebileceksiniz.

 Çok yoğun bir hayatınız varsa ya da cep telefonumsuz yapamam, yanımdan ayıramam diyorsanız bu telefon tam size göre. Telefonun şarj olması için yanınızdan ayırmanıza gerek kalmadan yalnızca 5 dakika içinde şarjı yüzde 0 olan telefon yüzde 100 şarj oluyor. Bu kolaylığı kim istemez ki! Peki detayları ve diğer  özellikleri neler?

300W ŞARJ TEKNOLOJİSİ TANITILDI

Çin üretimi telefon markası olan Xiaomi'nin yapmış olduğu yeni duyuruda mobil endüstrisi için çok konuşulacak ve dönüm noktası olacak şarj özelliğini açıkladı. Yapılan açıklamada özellik tanıtıldı fakat 300 W şarj teknolojisinin seri üretime ne zaman gireceği ile ilgili ya da girme potansiyeli ile ilgili detaylı bir açıklama yapmadı. 

Dacia'dan gezi tutkunlarına müjde! Arka kısmı yatak odasına çeviren uyku paketi tanıtıldı Dacia'dan gezi tutkunlarına müjde! Arka kısmı yatak odasına çeviren uyku paketi tanıtıldı

Xiaomi pil ömrünün daha da yüksek şajr gücünden nasıl etkilenebileceğini açıklamak için şarj döngüleriyle ilgili sayıları da henüz yayınlamadı.