4.500 TL Maaşla İŞKUR KPSS'siz Ve Sınavsız Okul Öncesi Öğretmen Alımı!

Türkiye'de iş arayan vatandaşların en büyük yardımcısı olan İŞKUR yine çok sayıda iş fırsatı sunmaya devam ediyor. Yeni iş ilanları ile çok çeşitli mesleklerde personel alımına aracılık eden İŞKUR'da son dönemlerde okul öncesi öğretmen alımı ilanları dikkat çekmeye başladı. Özel sektöre ait kurumlar tarafından yayınlanan ilanlarla KPSS ve sınav şartı olmadan erkek ve kadın okul öncesi öğretmen alımı yapılıyor. İşte İŞKUR oluk öncesi öğretmen alımı başvuru şartları ve başvuru ile alakalı diğer me

İŞ İLANLARI 05.11.2020 - 15:42 05.11.2020 - 15:42

İŞKUR yeni iş ilanları yayınlandı. Kamu ve özel sektörde binlerce personel alımı yapılacağını duyuran İŞKUR'da son dönemlerde okul öncesi öğretmen alımı ilanları dikkat çekmeye devam ediyor. Bu alımlar için yapılacak olan başvurularda adaylardan KPSS şartı ve bir başka sınav şartı istenmiyor. Başvuru yapacak olan adaylar kurumların kendilerinin belirledikleri şartlara göre önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekiyor.

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMEN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

-Önlisans veya lisans mezunu olmak (Alım yapacak kurum tarafından belirlenir)

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-Müfredata uygun olarak planlı bir çalışma yapmayı kabul etmek

-Okul kurallarına uymak

-Uzun yıllar boyunca çalışmayı kabul etmek

-Çocuklarla iyi iletişim kurabilmek

-Gelişime açık bir yapıya sahip olmak

-Sabırlı olmak

-Temizlik kurallarına özen göstermek

-Velilerle sağlıklı bir iletişim kurabilmek

-Eğitim materyallerininn tamamını kullanabilmek

-Bilgisayar kullanabilmek

-Günlük, haftalık ve aylık plan yapmak

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Okul öncesiöğretmen alımı iş başvurusu iki aşamalı olarak yapılmaktadır. İlk aşama İŞKUR üzerinden olmaktadır. İŞKUR internet sitesi aracılığı ile yapılan başvuruların ardından başvurunun ikinci aşaması devreye girmektedir. Başvuru yapılan ilanı veren kuruma davet edilen adaylar burada bir görüşme yaparlar. Bu görüşme ikinci bir başvuru niteliğindedir. Yapılacak olan değerlendirmede işe alımlara karar verilir.

İŞKUR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİK ALIMI İLE İŞE GİRENLER AYDA NE KADAR MAAŞ ALIRLAR?

Özel sektör okul öncesi öğretmen maaşları farklılık göstermektedir. Kurumdan kuruma değişen maaş sistemi vardır. Her kurum ayrı bir maaş tutarı belirlemektedir. Ancak ortalama okul öncesi öğretmen maaşları 4.000 TL ile 4.500 TL arasında değişmektedir.

İŞKUR iş ilanı haberlerini anlık olarak takip etmek isterseniz:

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@