371 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi! Online Başvuru Ve Hemen Onay Sistemi Açıldı!

Nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlara kolay ve hızlı ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından müşterilere uygun faizli, aylık 371 TL taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi duyuruldu. Şubeye dahi gitmeden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için 36 ay vadeli TEB ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları haberimizin devamında yer alıyor.

KREDİ 11.11.2020 - 21:58 11.11.2020 - 21:58

İhtiyaç kredisi kampanyalarında çeşitlilik ve bankalar arası rekabet hız kesmeden devam ediyor. Her gün yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusu yapılırken bugünün müjdeli haberini Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) verdi. TEB Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile müşteriler aylık yüzde 1,39 faizli krediyi 36 aya kadar vade ve 3 ay taksit erteleme avantajı ile kullanabiliyorlar. TEB'in ihtiyaç kredisi için müşterilere sunduğu fırsatlar bununla da sınırlı kalmadı. Bu kredi için müşterilerin banka şubelerine dahi gitmelerine gerek olmadığı bildirildi.

TEB 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

-TEB'in emekli müşterilere sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi avantajlarının tamamından yararlanabilmek için müşterilerin emekli baaşları TEB'e taşımaları gerekmektedir.

-TEB Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile müşteriler nakit problemlerine 3-36 ay vade aralıklarına çözüm bulabiliyorlar.

-Kredi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanıyor.

-TEB Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası için müşterilerin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan başvurular tüm dijital kanallar üzerinden yapılabiliyor.

-İhtiyaç Kredisi geri ödemeleri için müşteriler isterlerse 3 ay erteleme avantajını kullanabilirler. Ancak ertelenen süre de toplam vade sayısında dahil edilir.

-Kredi tutarının binde 5'i TEB tarafından tahsis ücreti olarak alınmaktadır.

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU!

TEB'den 10.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak kullanan müşterilere aylık yüzde 1,39 faiz uygulanmaktadır. Bu kapsamda müşteriler 36 ay boyunca her ay bankaya 371 TL geri ödeme yapmaktadırlar. Bu kredi kullanımında TEB müşterilerden 52,50 TL kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Yine bu kredi için sigorta masrafı 592 TL olarak açıklanmıştır.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Ayrıca isteyen müşteriler de banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Bunların yanında CEPTETEB veya TEB müşterisi olanlar internet şubesini veya mobil şubeyi kullanarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Kredi haberlerini anlık olarak takip etmek isterseniz:

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@