SMS ile başvurunuzu yapın ve paranızı alın ! Miktar olarak en az 1.000 en fazla 75.000 TL’ye kadar kredi imkanı.

Malum salgın nedeniyle vatandaş zor zamanlar geçiriyor evden çıkamıyor işe gidemiyor. Aktif hayatına devam etmekte, geçinmekte bir hayli zorluklar yaşıyor. Kalabalık ortamlara girmekten çekinen vatandaş için sadece SMS yolu ile başvuru yapmanız mümkün, başvuru yapın paranızı alın ! Sizler için en az 1.000 TL Maksimum ise 75.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanıyor.

Cazip İmkanlı Kredi

2021 yılının ilk haftalarında, 2. Haftası itibari ile beraber bankalarımız tarafından nakit ihtiyaçları gereksinimleri olan her vatandaş için ihtiyaç kredisi önerileri, fırsatları, müjdeli haberlerle geliyor. Bir çok bankanın 75.000 TL’yi 36 ay vade imkanı ile cazip bir teklif verirken en çok tercih edilenler arasında. Yapılan bu öneriler doğrultusunda ödeme meblağı ve faiz oranları hakkında detaylı incelemeler yaparak bilgi sahibi olmak istiyor.

Teklifler arasında Enpara’nın sumuş olduğu %1,64 oranında faiz ile en az 1.000 TL Maksimum ise 75.000 TL olarak kredi imkanı sağlarken ve hatta hiçbir şekilde dosya masrafı, ücreti komisyon masrafı olmadan. Ziraat bankası %1,64 oranın tüketici için kredi faiz oranı ile dikkatleri üstüne çeken bir teklifte bulunuyor.

Vatandaş bu teklifler doğrultusunda gerekli araştırmalarda bulunarak salgın döneminde zor zamanlarını daha rahat bir şekilde geçirmeyi planlıyor. Vatandaş için sunulan bu teklifler çok cazip. Başvuru için yapılması gerekenleri açıklamaları için beklemede kalan vatandaş belirlendikten hemen sonra başvuru taleplerinde bulunarak istedikleri miktarda kredi çekebilecekler ve 36 ay vadeye kadar ödeme imkanı sağlanacaktır.