Bakanlıklardan gelen personel alımı ilanları kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmenin hayalini kuran vatandaşlar tarafından yakından takip edilirken yerel kurumlar da eksik kadrolarını tespit etmeye başladı. Yeni dönemde sunacak oldukları hizmetlerin aksamaması amacı ile eksik kadrolarını şimdiden tespit eden ve yeni alım ilanları düzenleyen kurumlardan birisi de Antalya Akseki Belediye Başkanlığı oldu. 

Yeni hafta itibari ile eksik kadrolarını belirlediğini ve buna bağlı olarak da yeni bir personel alımı ilanı düzenlediğini ifade eden Antalya Akseki Belediye başkanlığı, farklı kadrolarda memur istihdamının gerçekleştirileceğini belirtti. Belediye yönetimi tarafından yayınlanmış olan memur alımı ilanına ilişkin ayrıntılar, kamuoyu ile paylaşıldı. 

ANTALYA AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MEMUR ALIMI İLANI

30-yas-alti-vatandaslarin-dikkatine-belediye-baskanligi-bunyesine-kpss-puani-ile-zabita-alimi- (2)

Yeni haftanın ilk gününe yeni bir duyuru yayınlayarak başlayan Antalya Akseki Belediye Başkanlığı, eksik kadrolarını tespit ettiğini ve buna bağlı olarak da yeni bir personel alımı ilanı düzenlediğini duyurdu. Kadroya dahil edilecek olan yeni personellerin “memur” unvanına sahip olacaklarını belirten kamu kurumu, toplamda 5 kişinin kuruma dahil edileceğini ifade etti. Alımların yapılacak olduğu bölümler ise şu şekilde sıralandı:

THY'den 1000 depremzede için iş imkanı! 10 ilde işçi ve kabin memuru alımları yapılacak! THY'den 1000 depremzede için iş imkanı! 10 ilde işçi ve kabin memuru alımları yapılacak!
  • Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni- 11. Derece- Kadın/ Erkek: 3 kişi
  • Zabıta Memuru- 11. Derece- Kadın: 1 kişi
  • Zabıta Memuru- 11. Derece- Erkek: 1 kişi

ANTALYA AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MEMUR ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Antalya Akseki Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanmış olan memur alımı ilanı için 9- 13 Ocak tarihleri arasında başvurular kabul edilmeye başlanacak. Zabıta memuru kadrosu için başvurular şahsen kabul edilecek, veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadrosu için ise hem yüz yüze hem posta yolu ile hem de online başvurular kabul edilecek. Ancak online başvuru yapmış olan adaylar, son başvuru tarihine kadar ilgili evraklarını belediyenin mail adresine göndermek durumunda olacak. (Başvuru adresi: Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Caddesi No: 39 Belediye Hizmet Binası)